Herečka Alena Mihulová: Žije v márnici! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Herečka Alena Mihulová: Žije v márnici!

Alena Mihulová
Alena Mihulová (Profimedia.cz)

Vdova po režisérovi Karlu Kachyňovi (†79), herečka Alena Mihulová (46), bydlí v domě, kde se dříve uskladňovali nebožtíci. Zbloudilých duší se ale nebojí.

Dům v blízkosti pražské Lorety si pořídili s manželem, který zemřel před sedmi lety. Režisér Kachyňa se sám zapojil do jeho rekonstrukce.

„Dole v domě je dílna, kterou si vybudoval. Bylo to tam jako v laboratoři, kde měl každý šroubek své místo. Uměl pracovat se dřevem, s kovem a vyrobil tady spoustu věcí, ale také pracoval se zedníky.Ta jeho energie je v něm pořád cítit, proto se mi tu žije tak dobře," dodává herečka,“ řekla herečka o svém domově magazínu Ona Dnes.

„Dokonce jsme se dozvěděli, že tu údajně kdysi bydlel i hradní kat. Ale jestli tady někdy bloudí nějaké duše, tak jen dobré," dodala Mihulová, která nemovitost s temnou minulostí obývá se svou dcerou a přítelem. Herečka má slabost pro starší muže. Její nový partner je o 20 let starší než ona. V případě Kachyni byl věkový rozdíl dokonce 41 let.

Přečtěte si
winterfreshka
11. 10. 2011 • 12:07

Může sbalit mladšího,voňavého a výkonného hřebečka

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.