Další rakovina ve VKV: Režisér Drha přišel o půl obličeje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 8. srpna 2022

Svátek slaví Soběslav, zítra Roman

Další rakovina ve VKV: Režisér Drha přišel o půl obličeje!

Vladimír Drha (67)
Vladimír Drha (67) (Aha! – Marek Pátek)

Po náhlé smrti mladé herečky Zuzany Dřízhalové (†36), kterou se její nejbližší teprve chystají pohřbít, proletěla štábem kdysi nesmírně populárního seriálu televize Prima Velmi křehké vztahy (předtím Rodinná pouta) další smutná zpráva. S rakovinou v těchto týdnech bojuje i všemi milovaný, dlouholetý režisér seriálu Vladimír Drha (67)! „Kvůli nádoru mu museli odebrat velkou část tváře,“ smutní herci.

Drha převzal seriál na poslední tři sezony a upevnil jeho postavení i pokud jde o konkurenční »Ordinací« na Nově. Letos na jaře u něj ale propukla rakovina. „Zubař mu objevil bulku v ústech. Bohužel byla zhoubná, a lékaři mu proto museli postupně odebrat skoro celou pravou část tváře!“ potvrdil deníku Aha! zdroj z televize Prima.

„Nemůže teď jíst ani mluvit, dostává už asi třicátou chemoterapii. Zřejmě za to může jeho celoživotní silné kuřáctví. Naštěstí se teď zdá, že se jeho stav začíná lepšit, takže se už uvažuje i o nějaké obličejové transplantaci,“ dodává zdroj.

Tohle vůbec není dobrý rok pro rodinu, která se za těch pět let utvořila z herců a štábu někdejší vlajkové lodi Primy – seriálu »VKV«. Nejprve s rakovinou svedla boj  – a snad úspěšný – Lenka Termerová (64), představitelka Jiřiny Rubešové.

Před několika týdny spáchal sebevraždu jeden z prvních režisérů série Zdeněk Švarc (†57), manžel zpěvačky Marcely Březinové, a přesně před týdnem rakovině lymfatických uzlin podlehla Zuzana Dřízhalová (†36), která hrála Marcelku Rubešovou.

Té by měla ještě před koncem týdne dát na neveřejném pohřbu poslední sbohem její rodina v čele s manželem Hynkem a půlročním adoptovaným synem Jeníčkem...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.