Policie konečně skřípla Petra K.: Přiznal se po 14 hodinách výslechu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Policie konečně skřípla Petra K.: Přiznal se po 14 hodinách výslechu?

Petr K. byl vyslýchán a věří, že je rozuzlení smrti Moniky a Klárky blíže.
Petr K. byl vyslýchán a věří, že je rozuzlení smrti Moniky a Klárky blíže. (Foto: Aha - Karel Kropáč)

Petr K. neříkal pravdu o svém výslechu! I když tvrdil, že se ho policie po návratu nepokusila kontaktovat, protože vyšetřování smrti Moniky a Klárky neprobíhá, víme, že si ho vyšetřovatelé "podali" již v pátek ráno.

"Ždímali" ho od rána do večera!

K podání vysvětlení se Petr K. dostavil na osmou hodinu, jenže ouha - kriminálka si "egyptského vězně" vzala do parády a s výslechem skončila až v deset večer! Jasné je jen to, že obviněn nebyl, jinak by si ho na služebně rovnou nechali. Bližší informace Blesku nesdělila ani policejní mluvčí Gabriela Holčáková, která novináře odbyla klasickou formulkou: "Jednotlivé úkony trestního řízení nemohu komentovat."

Smrt Moniky a Klárky se prý objasní

Samotný Petr K. se zřejmě dočkal svého "vysněného" detektoru lži, jemuž se nabízel podrobit od začátku. Jenže ani on nebyl na otázky přístupnější. "Nemůžu říct ani, jestli u výslechu byl detektor lži nebo ne." Zároveň však Petr projevil naději na zdárný vývoj vyšetřování: "Po pátku ale ještě věřím, že se smrt mých holek objasní." A jestli si shání právníka? "Není proč," uzavřel.

Přečtěte si
6010
17. 11. 2013 • 07:56

Mně je jen divné, že měli zdravotní potíže všichni tři, ale jen obě holky rozleptaný žaludek.A co on? Jak to, že on takovou totální devastaci žaludku, co měly jeho holky přežil? On musel mít úplně něco jiného a to je zajímavé, že současně s nimi.Nějak se mi to celé nezdá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.