Zničená Bartošová: Prosila o pomoc tátu Martucciho! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Zničená Bartošová: Prosila o pomoc tátu Martucciho!

Zpěvačka byla v Itálii šťastná...
Zpěvačka byla v Itálii šťastná... (Foto Aha! – Ladislav Křivan, Roman Souček, Alexandr Malachovský, Jindřich Starý, Facebook, ara)

Obdivovatel a teď i »únosce« Bartošové Zdeněk Macura všem tvrdí, že zpěvačku odvezl do Itálie. Na místo, kde se před dvěma lety dávala dohromady v péči svého tehdejšího milence Domenica Martucciho (37). Nyní o pomoc však požádala někoho jiného.

„Iveta si užívá moře v Itálii a už skoro sama chodí,“ tvrdil deníku Aha! Macura. Dokonce tam prý i navštívila lékaře, protože českým doktorům nevěří. Přestože jí Martucci už dávno nabízel, aby k němu přijela i s Josefem Rychtářem, nechtěla. Nyní se prý paradoxně neozvala jemu, ale jeho otci. „Iveta volala tátovi Domenica a prosila o pomoc,“ prozradil Aha! zdroj. Jestli jí podal pomocnou ruku, nechtěl jeho syn Domenico komentovat. „Iveta bude v pořádku,“ řekl stručně Martucci.

Macura nespolupracuje s policií

Čeští policisté Zdeňka Macuru vyzvali, aby se přihlásil v Itálii na policejní stanici, jenže dosud tak neudělal. „Pan Macura volal v neděli s tím, že je i s Ivetou Bartošovou na dovolené v Itálii. Kriminalisté ho vyzvali, aby co nejdříve kontaktoval tamní úřady, policejní stanici, nebo české velvyslanectví. Pan Macura to sice přislíbil, do současné doby tak ale bohužel neučinil. Pátrání proto i nadále trvá,“ sdělila Aha! pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová.
Přečtěte si
bibs_7
11. 8. 2013 • 14:26

... by ma celkom vázne zaujímalo, v akej reci prosila Dzambulka Martucciho otca o pomoc. Ci takou istou taliancinou, akou vykrikoval Rychtár pred sídlom Martucciov.

kocickamv1973
10. 7. 2013 • 06:49

No tak hlavně ,že se bavíš

kocickamv1973
10. 7. 2013 • 06:48

Martucciho je taky dost.Iveta je magnet na magory.A ty "gurke",když píšeš,jak ti co se tím zabývají v diskuzích a patří na psychiatrii,tak ty by si se tam měl ohlásit hned ne,když se o to tak zajímáš))

hejhej
9. 7. 2013 • 16:26

Iveta se léčit z alkoholismu odmítá, ale chce se poflakovat u moře, nepracovat a soustavně prosí nějakého magora o pomoc. Divadlo pokračuje.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.