Václav Noid Bárta šokuje: O rozchodu s Eliškou jsem lhal celému národu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 27. listopadu 2022

Svátek slaví Xenie, zítra René

Václav Noid Bárta šokuje: O rozchodu s Eliškou jsem lhal celému národu!

Eliška Bučková a Václav Noid Bárta
Eliška Bučková a Václav Noid Bárta (Aha! – Martin Hykl)

Tak to se povedlo. Václav Noid Bárta by se mohl živit jako hráč pokeru. Dokáže totiž lhát tak dobře, že by jeho soupeři vzteky snědli žetony a roztrhali karty. Vyšlo totiž najevo, že když byl naposledy hostem moderátorky Diany Kobzanové v jejím pořadu na Óčku, zrovna se rozcházel s Eliškou Bučkovou. A byť se celý rozhovor točil právě kolem jeho vztahu s velmi štíhlou modelkou, Bárta lhal, až se mu z úst prášilo. A do kamery se usmíval i při slovech o manželství.

Jenže den po odvysílání tohoto pořadu si Diana Kobzanová otevřela noviny a dočetla se, že Noid, který jí do očí tvrdil, že jsou s Eliškou dokonalý pár, se ve skutečnosti s Eliškou rozchází. A pořádně ji to dopálilo. Zavolala tedy hned zpátky Noidovi s tím, že chce, aby o všem znovu promluvil před kamerou. A světe div se, on souhlasil.

Hned na začátku pořadu se Diana Noida zeptala, co si myslí o lžích a zda se má, nebo nemá lhát. "Lhát se nemá, ale když jde o dobro věci, tak je to v pořádku. A já jsem tím, že jsem lhal, chránil," řekl Noid. Ten také tvrdil, že nic nechtěl prozradit, dokud nebyli domluveni s Eliškou. Proč tedy chodil do televize, když bylo jasné, na co se moderátorka bude ptát?

A jak to má Noid se ženami teď? Zatímco Dianě odmítl říct byť jediné slovo, serveru Super.cz se podařilo zjistit, že údajně randí s barmankou Nikolou (28), která pracovala v baru jeho bratra v centru Prahy. „Scházíme se,“ připustil zpěvák nakonec. A Nikola prý už u Václava také přespává. Tak uvidíme, kdy se nám nový pár představí oficiálně.

1459572:gallery:true:truePřečtěte si
winterfreshka
1. 3. 2013 • 13:16

Vidím dobře,brýle nepotřebuji,ale napsat takovej nesmysl To je jako napsat o Růžičkové,že byla jako Twiggy

anezat
1. 3. 2013 • 10:29

hillaarkaa
1. 3. 2013 • 08:37

Cikán nebo Rom??Počkej,až tě Harmasáni bloknou ...za diškrimináciu

hillaarkaa
1. 3. 2013 • 08:35

Tobě to může být šumák,když máš zamlženou suchatku

hillaarkaa
1. 3. 2013 • 08:34

Ty budeš mdlého rozumu a IQ,když nedokážeš přiřadit příspěvek a nezvládáš pravopis

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.