Finalistka Talentu Eva Burešová se natáčela při sexu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Finalistka Talentu Eva Burešová se natáčela při sexu!

Eva Burešová překvapila odvážnýmí scénami.
Eva Burešová překvapila odvážnýmí scénami. (Koláž Ahaonline.cz)

Eva Burešová (19) se před rokem probojovala až do finále soutěže Česko Slovensko má talent. Celkovým vítězem se nestala, oba národy ale zaujal její krutý osud. Ničila ji totiž děsivá nemoc. Teď už to vypadá, že je Eva v pořádku. Před kamerou se totiž pustila do hodně odvážných postelových scén!

Krásná zpěvačka Eva Burešová se potýkala se zákeřnou nemocí, tzv. refluxní chorobou jícnu! „Vracela se mi kyselina ze žaludku nahoru a to mi ničilo hlasivky, přiznala tehdy deníku Aha! Eva. V lékařských knihách se ale dočtete, že nemocí trpí nejen hrtan, ale i jícen a průdušky. Musela výrazně zhubnout, držet přísnou dietu a nesměla pít alkohol.

Evu vloni Dejdar označil za nejtalentovanější zpěvačku, která se kdy v Česku v talentových soutěžích objevila! Rok se s rokem sešel a Eva se svou kariéru posunula zajímavým směrem. Zahrála si v silně erotickém klipu kapely Flattus. „Diváci si rozhodně přijdou na své! Jen nevíme, jestli se klip kvůli některým scénám nebude muset vysílat až po desáté hodině,“ směje se zpěvák kapely Flattus Jirka Hašek.

Nutno říct, že Eva si natáčení erotických scén opravdu hodně užívala a studem rozhodně netrpěla. Každopádně, zejména pro pánské publikum bude těžké pří sledování tohoto klipu vůbec vnímat hudbu.Přečtěte si
hillaarkaa
20. 11. 2012 • 16:15

Vokázala pekáč a dala nohy do praku,tak jak se to v showbýzu dělá

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.