Slavné páry: Hana byla Karlovi Heřmánkovi první útěchou po rozvodu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Slavné páry: Hana byla Karlovi Heřmánkovi první útěchou po rozvodu!

Manželé Heřmánkovi mají bý t proč vysmátí, být když vlastní majetek za více než sto milionů.
Manželé Heřmánkovi mají bý t proč vysmátí, být když vlastní majetek za více než sto milionů. (Aha! – David Kundrát, Martin Hykl)

Láska na první pohled. Ze začátku se nesnášeli, a pak se do sebe zamilovali. Z dlouholetých kamarádů se nakonec vyklubali milenci. Ano, i tak vypadaly začátky vztahů českých celebrit se svými drahými polovičkami, které si nakonec vzali. Pojďte se podívat jakým způsobem a za jakých okolností se naši »slavní« seznamovali…

Karel Heřmánek (65) a Hana Heřmánková (49)

Hana byla už v třiadvaceti letech poměrně známou hlasatelkou. Jednou přišla do dabingového studia, kde byl on… O patnáct let starší - slavný herec Karel Heřmánek. „Byl ale hrozně smutný,“ zavzpomínala Heřmánková. Jak by ne, byl totiž čerstvě rozvedený a do smíchu mu rozhodně nebylo. Nicméně jakmile uviděl Hanku, roztál a pozval ji na rande. „Od té doby jsme pořád spolu,“ popsal herec. V roce 1989 se jim narodil syn Kája, o další rok na to Josef. „Po třech letech došlo i na svatbu,“ dodala s úsměvem bývalá televizní hlasatelka. Třetí syn se jmenuje Frantík (11).

Jak to dopadlo?

Heřmánkovi provozují od roku 1990 Divadlo bez zábradlí, kde je Karel ředitelem i hercem titulních rolí a paní Hana manažerkou.

 Autor:  dan,cra

Přečtěte si
hillaarkaa
8. 12. 2012 • 16:10

Né jako nějací navalení salašníci z Petržalky

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.