Karel Heřmánek: Výslech na policii! Proč? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Karel Heřmánek: Výslech na policii! Proč?

Karel Heřmánek odchází z budovy ředitelství městské policie, kde se prošetřují dopravní přestupky.
Karel Heřmánek odchází z budovy ředitelství městské policie, kde se prošetřují dopravní přestupky. (Aha! – Martin Hykl)

Šéfa Divadla bez zábradlí Karla Heřmánka (64) jsme načapali na policii. Co provedl? Půjde snad oblíbený český herec za mříže, či se vše vyřeší jen pokutou? Nebo snad dokonce zcela unikne spravedlnosti? Zjistili jsme to!

 

 

 

 

Jak se ukázalo, herec Karel Heřmánek si trošku pohrál s plynovým pedálem svého luxusního automobilu Lexus. Pirát na pražských silnicích byl ale přistižen. V pondělí dopoledne ho »dusila« pražská městská policie, která se mu snažila přestupek za rychlou jízdu dokázat.

„Byl jsem u nějakého příslušníka, on mi ukázal fotku, ale já jsem se na ní nepoznal. Takže to teď půjde k přezkoumání na magistrát,“ řekl deníku Aha! principál Divadla bez zábradlí.

Pondělní dopoledne strávil herec a ředitel divadla Karel Heřmánek na policejní stanici na Vinohradech. Pokorně jako všichni ostatní si vytiskl lístek a spolu s dalšími provinilci čekal, až na něj přijde řada.

Když se konečně dostal k okýnku, kde se řeší překročení rychlosti, začali se spolu s příslušníkem přít o to, jestli je na fotografii pořízené silničními kamerami on, nebo někdo jiný. Heřmánek to samozřejmě popíral. Když ho však kontaktoval deník Aha!, rozpomenul se, kde to vlastně uháněl nedovolenou rychlostí.

„Bylo to na Jižní spojce u Barrandovského mostu. Ale nevím, kolik jsem jel,“ řekl deníku Aha!. Heřmánkovi zřejmě po prozkoumání hrozí nejen finanční pokuta, ale i ztráta až tří bodů.

 Autor:  Eva Kremserová,Alexandra Vetkovská

Přečtěte si
damiana
15. 12. 2011 • 18:11

Navenek chudáček, jinak pracháček...!

karel
15. 12. 2011 • 01:02

Pracne budovany image sympataka si u mne shodil kvuli 300 korunam.

mnpv
14. 12. 2011 • 16:43

že je větší frajer. A on se nepoznal na fotce a vůbec neví, kdo ten den to auto řídil. Chudák sklerotický, jestli by mu neměli vzít řidičské oprávnění pro stařeckou demenci. A pak mně něco vyprávějte o morálce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.