Jana Hlaváčová: Velké plány rozdrtila nemoc! Munzar smutní... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Jana Hlaváčová: Velké plány rozdrtila nemoc! Munzar smutní...

Dříve si spolu Hlaváčová s Munzarem při vyprávění užili na pódiu spoustu legrace.
Dříve si spolu Hlaváčová s Munzarem při vyprávění užili na pódiu spoustu legrace. (Martin Hykl / Aha)

Dvojice legendárních herců Jana Hlaváčová (74) a Luděk Munzar (79) spolu prožili celý život, kdy se od sebe skoro nehnuli. Nyní je ale vážná nemoc Hlaváčové, kterou sužovaly i deprese, měla problémy s artikulací a stále je viditelné, že se nezbavila třesu v rukou, rozdělila. Ačkoliv při vzpomínkových představeních vždy byli na pódiu spolu, tentokrát to musí Munzar zvládnout bez své milované, leč velmi nemocné ženy.

Když se natáčení CD před živým publikem začalo připravovat, byla na tom Hlaváčová tak bídně, že se vše naplánovalo bez ní. „S pořadem Vůně šminek a benzínu jsme s mojí ženou Janou jezdili po celé republice a vyprávěli jsme o životě s divadlem, o lidech, které máme rádi a taky o mojí lásce k létání a rychlých autům,“ vzpomíná Luděk Munzar, kterého jeho žena nyní nepodpoří: „Tentokrát budu 25. listopadu na jevišti zkušebny Divadla na Vinohradech sám,omlouvá už dopředu manželku Munzar.


Hlaváčová každý krok a práci pečlivě zvažuje a vybírá si jen nenáročné party. Její muž sice dostal košem, živé natáčení rozsáhlého vzpomínkového pořadu by pro ni už bylo příliš. Je ale možné, že se přeci jen ve stejném divadle, kde dala po 18 letech působení na konci minulého roku výpověď, přeci jen objeví. Jde však jen o nenáročný a krátký part ve hře »To byla moje písnička». „Zatím si chce jen trochu ošlapat jeviště,“ řekla Super.cz herečka Libuše Švormova. Divadlo však nechce její návrat zatím komentovat.Přečtěte si
solochov
27. 10. 2012 • 19:04

Hm, my ji ale viděli v divadle a tam při hře neudržela skleničku, jak se jí třásla ruka... možná ne pořád, ale náznaky nemoci už byly jasné. Bylo nám jí líto, ale takový je život. Hlavně, aby se držela psychicky.

solochov
27. 10. 2012 • 19:03

ale zdraví je přednější, paní Hlaváčová je výborná herečka a diváci na ni nikdy nezapomenou, teď by se měla věnovat sama sobě, odpočinku apod. aby se její zdravíčko napravilo.

hillaarkaa
26. 10. 2012 • 20:23

Se už s nějakou tou nemocí musí počítat,nejsou puboši

xcarodejka
26. 10. 2012 • 19:09

Je druhá totalita , tak proč vzpomínáš Rudé právo. Noviny se prodali cizákům, věru to se máme..... Pokud má Jana Hlaváčová Alzheimera nebo Parkinsona, tak se nemůže uzdravit , ale léky mohou progresi onemocnění více či méně úspěšně brzdit. nemůže už hrát, to jhsou bláboly.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.