Záletnici Faltýnové koupil manžel byt na Floridě, a ona... Užívala si tam s Leošem?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Záletnici Faltýnové koupil manžel byt na Floridě, a ona... Užívala si tam s Leošem?!

Sexbomba Faltýnová si teď užívá v Americe.
Sexbomba Faltýnová si teď užívá v Americe. (Aha! – Marek Pátek, Martin Přibyl, ara)

Nevěrami proslulá modelka Petra Faltýnová (34) si od minulé středy užívá slunce se svou dcerkou Adrianou (2,5) na americké Floridě. A stejně jako nedávno na pražské Letné i tady za »velkou louží« se prý »nečekaně« potkala s moderátorem Leošem Marešem (35). Náhoda? Kdepak!

Zatímco okolí mluví o jejím blížícím se rozvodu s manželem Simonem Šteklem (34), ten zvěstem o možném milenci odmítá uvěřit!

Luxusní novostavba s bazénem jen pár desítek metrů od nádherné pláže. Tady si právě teď užívá Petra Faltýnová ve svém bytě, který jí za bezmála osm milionů korun loni v únoru pořídil její manžel Simon Štekl.

Jenže! Petra prý byla na Floridě přistižena po boku Leoše Mareše. Jde snad o její další milostný románek a byt se proměnil v hnízdečko lásky? „Jak to víte? Vy jste tam s nimi byli a viděli je?“ nemůže se Štekl smířit s tím, že by mu jeho žena po záletech s hercem Jiřím Langmajerem (45) na počátku roku 2009 opět nasadila parohy.

Není mu podezřelé už to, že Petra a Leoš Mareš jsou v Americe ve stejnou dobu a nedávno byli na pražské Letné přistiženi spolu na procházce s dětmi?

Na otázku, jak mu náhodná setkání zdůvodnila jeho žena, nedokázal najít slova: „Máme krásnou dceru, nerozvádíme se,“ říkal Aha! dokola podnikatel Simon Štekl. Milovaná manželka Petra mu bude mít po návratu asi pořádně co vysvětlovat!Přečtěte si
mutaky
5. 4. 2012 • 23:02

Haha! Zrovna v Hiltonu nejlepší kuchyně v Čechách není! Je vidět, že to moc zmáklý nemáš.

p.r.d.e.l..hillarka
5. 4. 2012 • 16:51

máš recht, ségra, zajedeme si na dobrou večeři do Hiltonu a ta lůza ať tady zase bečí na PC a rozumuje

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.