Eliška Balzerová: Byla jsem u seznámení Maláčové s Bakalou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Eliška Balzerová: Byla jsem u seznámení Maláčové s Bakalou!

Legendární herečka Eliška Balzerová (62), která letos společně se svojí kolegyní Claudií Cardinale (73) zasedla v porotě České Miss, má hodně blízko k šéfce soutěže. Jak nám totiž prozradila, byla u toho, když se Michaela Maláčová (40) seznámila se svým současným manželem Zdeňkem Bakalou (51)!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jizerka
01. 05. 2012 14:55

Paní Balzerová, dobrá herečka, ale neseriózní člověk!!!
Paní Švorcová ji měla ráda, předala ji putovní prsten.
Paní Balzerové vadí, že velká herečka Jiřina Švorcová (její herecká kolegyně) jednou ročně recituje básně na 1. máje, vadilo jí to!!! " Paní Balzerová, umíte si představit, že Vás vyhodí z práce a vezmou Vám Vaší milovanou profesi-divadlo a Vy s tímto vědomím budete muset žít? " Jak můžete odsuzovat Jiřinu Švorcovou za to, že si jednou za rok na chvilku připomněla to, co milovala - její herectví!!!
Vadilo Vám, že byla komunistka, ale až po r.1989. ONA ale nebyla zločinná, vždyť to moc dobře víte, byla hodná, milá, všem VÁM pomáhala, byly jste kolegyně! Dnešní politici, kteří rozkrádají státní majetky a finance VÁM nevadí? No nevadí, VY máte zelenou a jedete i bez pravidel čestnosti a cti!!! Měla jsem Vás ráda, ale jste špinavá, dnešní politikou zkažená!!! Třeba také jednou spadnete až na dno... teprve potom - snad uctíte Jiřinu Švorcovou, která podlá jako VY nebyla nikdy za žádného režimu!!! Nejsem na Vás jako na herečku hrdá, protože jste bezpáteřní člověk!!! D.S.

evinka1111
04. 04. 2012 13:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.