Helena Zeťová: Po SuperStar zmizí do Řecka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Helena Zeťová: Po SuperStar zmizí do Řecka!

Helena má jasno, léto bude trávit v Řecku
Helena má jasno, léto bude trávit v Řecku (Aha! – Marek Pátek, David Kundrát, Martin Hykl)

Porotkyně druhé řady Česko-Slovenské SuperStar Helena Zeťová (30) se po téměř půlročním maratónu castingů a přímých přenosů dočkala volna, které nebude trávit nikde jinde, než v Řecku.

Helenu to během porotcování v SuperStar do Řecka táhlo. V jednom finálovém kole dokonce vyhrožovala, že pokud nevyhraje Gunčíková nebo Adamec, usadí se ve své oblíbené zemi natrvalo. Titul SuperStar však získal Lukáš Adamec a Helena se tak po dvou měsících do Česka vrátí.

O létě, která si užije se svým řeckým přítelem, má Helena jasno. „Po konci SuperStar pro mě začíná čas, kdy pravidelně už dvanáct let jezdím do Řecka. V tuhle dobu nekoncertuju, neberu ani žádnou jinou práci a jen odpočívám, opaluju se a uklízím," řekla serveru iDnes.cz

"Co mě se týče, byla to velmi příjemná zkušenost. Postupem času jsem se rozkecala, na finále už jsem byla v pohodě. A pokud jde o výsledky, myslím, že to dopadlo tak, jak mělo. Od začátku jsem si přála, a mám na to svědky, aby v grandfinále byli Gábina s Lukášem," zhodnotila SuperStar Zeťová.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.