Neuvěřitelná proměna Bendové, fanoušci jsou v šoku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Neuvěřitelná proměna Bendové, fanoušci jsou v šoku!

Bendová se svým snoubencem.
Bendová se svým snoubencem. (foto ara)

Přes zimu nabrala deset kilo, které se jí šikovně dařilo ukrývat. Jenže teď se Alice Bendová (50) vrátila na televizní obrazovky - nezbývalo nic, než váhu dostat zpátky do normy. To se jí také úspěšně podařilo, což dokázala i fotkou v bikinách! Fanoušci jsou u vytržení...

„Doslova jsem se vyžrala na váhu, kdy jsem šla rodit svoje děti. Váha v den porodu byla stejná, čeho jsem dosáhla teď. A to fakt nechcete. Já umím maskovat, vezmu si široké džíny a mikinu, ale před kamerou už to nejde.

Alice Bendová jako sexy Anděl: Chtěla jsem být čert!

Video se připravuje ...

Teď točím jeden velký seriál a pro další dvě televize moderuju pořady. A tam když si stoupnu v šatech, tak to prostě nejde, takže jsem zhubla nějakých sedm kilo,“ sdělila Alice pro Život v Česku s tím, že její cesta za vysněnou siluetou zdaleka ještě nekončí. Chtěla by shodit ještě dvě kila, čas si na to dala do konce prázdnin.

„To je největší boj, ty poslední dvě kila trvají nejdelší dobu, takže mě čekají ještě určitě další dva měsíce práce,“ podotkla. 

A jak se udržuje v kondici? Dvakrát týdně běhá, víc času na sport nezbývá, jí lehká jídla, ale jen do šesté odpolední, pak ani sousto a co je nejdůležitější, denně vypije opravdu hodně čisté vody!

Kápni božskou s Alicí Bendovou! O sexuálním obtěžování na natáčení!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Pepan Zdepa
16. 6. 2024 • 14:14

Taky jsem u vytržení jak někdo může toto stvoření nazvat pěkná žena. Snad na ní jsou pěkné jen ty umělé prsa. Obličej vyloženě nehezký s bradavicí jako čarodějnice přímo na tváři. Pokud si nenamaluje tvář, je to druhá Marfuša z Mrazíka

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.