Bendová s partnerem se konečně dočkala: Je to náš splněný sen! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Bendová s partnerem se konečně dočkala: Je to náš splněný sen!

Alice Bendová se konečně dočkala svého snu
Alice Bendová se konečně dočkala svého snu (instagram.com)

Všude dobře, doma nejlépe! Herečka Alice Bendová (50) vedle bytů na Tenerife zainvestovala do české chatičky, kterou ovšem nikomu pronajímat nehodlá. Toto obydlí si chce opečovávat sama s partnerem!

Herečka se našla v podnikání a prorazila s pronajímáním bytů na Tenerfie. Z vydělaných peněz i z peněz nabytých po prodeji jednoho z bytů si s partnerem pořídila chatu v české kotlině. Místo, kde by její starší chatička snů měla stát, si přímo vymodlila.

„Chtěli jsme starší pozemek, kde jsou vzrostlé stromy a třeba i kus skály. A tady to všechno bylo. Trvalo to skoro rok, než jsme to kolečko oběhli, ale včera se to finálně dořešilo, už je to oficiálně naše, tak jsme tam hned naběhli a první, co jsme udělali, bylo, že jsme začali strhávat břečťan z chaty i ze stromů,“ svěřila se Bendová serveru ŽivotvČesku.cz.

Nyní má před sebou herečka velké dilema. Místo je sice podle jejích představ, samotný dům má ale za sebou kus historie, která je na něm zřetelná. Jak se k této skutečnosti herečka postaví, zatím ani ona sama neví.

Kápni božskou s Alicí Bendovou! O sexuálním obtěžování na natáčení!

Video se připravuje ...

„Nejtěžší rozhodnutí bude, jestli necháme chatu zrekonstruovat, nebo se zdemoluje a na tom místě se postaví chata nová,“ vysvětlila Bendová, která si koupí této nemovitosti plní svůj velký sen. „Je to něco, co nás bude naplňovat myslím i do budoucna, protože mít chatu je práce do konce života,“ dodala s úsměvem Alice Bendová.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.