Další milostný trojúhelník: Nesvačilová v náruči známého herce? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Další milostný trojúhelník: Nesvačilová v náruči známého herce?

Denisa Nesvačilová  přiznala známost?
Denisa Nesvačilová přiznala známost? (Sandstone)

Po bolestivé zradě scénáristy Petra Kolečka (39), který na poslední chvíli zrušil plánovanou dovolenou a místo toho se tajně oženil s matkou svého syna Anetou Vignerovou (35), Denisa Nesvačilová (31) na nový vztah nepospíchala. Nedávno však promluvila o tom, že se v jejím okolí někdo pohybuje. A má jít dokonce i o známého herce. 

Po období, kdy její milostný trojúhelník plnil všechny titulní strany, požádala o více soukromí. I přesto se občas nevyhne otázce, zda se v jejím životě náhodou neobjevil nový muž. Toho nepřímo přiznala i v nedávném vysílání pořadu Showtime.

Denisa Nesvačilová: Nejsem pobouřená, že dostávám jen samé svině

Video se připravuje ...

„Několikrát jsem hrála nevěstu a řekla „ano“ v podstatě cizím lidem, takže logicky tyto touhy moc nemám. Myslím, že pro mě ani není důležité si někoho vzít, ale být šťastná, mít oporu, klid a parťáctví. Je jedno, jestli si vás vezme nebo ne, takže to asi není něco, co bych potřebovala. Ale kvůli šatům bych si nějakou svatbičku střihla,“ nezdráhala se odpovědi na otázku, zda by se někdy chtěla vdát. Nezbývalo než doplnit, zda není na obzoru potenciální manžel. „To je teda opravdu podpásovka (smích). No, já nevím, asi jo, no jo, někdo je,“ cituje ji CNN Prima News. 

Deník Naše hvězdy následně přinesl zákulisní informace, že se herečka objevuje často ve společnosti herce Marka Němce (43), který ji zahrnuje nejen dárky, ale i zvláštní pozorností. Má to však háček, Němec je zadaný, jeho partnerkou je Petra Hebká. 

Denisa Nesvačilová přiznala: Role sv*ně mě baví!

Video se připravuje ...Přečtěte si
yokky
10. 6. 2024 • 14:52

Celebrity-chachacha
10. 6. 2024 • 14:00

Ta jde z ruky do huby.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.