Borhyová o románku s Jágrem: Pikantní perlička z randění | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Borhyová o románku s Jágrem: Pikantní perlička z randění

Stará láska nerezaví...
Stará láska nerezaví... (CNC_Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát)

Byla to bláznivá a krátká láska na první pohled. Moderátorka Lucie Borhyová (46) s úsměvem zavzpomínala, jak před dvaceti lety randila s hokejistou Jaromírem Jágrem (52).

Sympatická blondýnka se s Jágrem zapletla, když měl po hokejové sezoně pauzu. „Do detailů bych nezacházela, ale tehdy nebyl čas zajít si na hokej, a tak jsem s Jardou nikdy na hokeji nebyla a nevzal mě, ani když sám hrál,“ směje se Lucie, která je přitom velkou fanynkou hokeje a nedávné Mistrovství světa prožívala opravdu naplno.

Lucie Borhyová - Jojo párty

Video se připravuje ...

„Mezi mnou a Jardou je velmi přátelský vztah. Nedávno jsme se potkali a jsme spolu opravdu v pohodě,“ dodává Borhyová, která žije s brněnským právníkem Michalem Smečkou a vychovává syna Lucase (15) a dceru Lindu (10).

A co chystá na blížící se prázdniny? „Na ty se těším víc než děti, protože nebudu muset ráno vstávat a chystat je do školy. Určitě poletíme k moři, kde to všichni milujeme,“ má jasno Lucka, jež se ujala moderování zahradní JoJo party, protože je milovnicí nejrůznějších dobrůtek. „Sladké si opravdu neodpírám, a když mi začínají být kalhoty těsné, tak trochu uberu,“ usmívá se.

Lucie Borhyová zazdila přítele! Na ples přišla s jiným...

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.