Petra Svoboda se loučila s manželem: Plakala i Borhyová s Reyem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Petra Svoboda se loučila s manželem: Plakala i Borhyová s Reyem

Pohřeb manžela (†38) moderátorky Svobody: Kdo byl Petře největší oporou
Pohřeb manžela (†38) moderátorky Svobody: Kdo byl Petře největší oporou (Pavel Machan, profimedia.cz)

Zdrcená moderátorka televize Nova Petra Svoboda (41) dala v úterý poslední sbohem milovanému manželovi Ondřeji Křivkovi (†38), který 12. května tragicky zemřel na kole. Smuteční síň strašnického krematoria praskala ve švech.

Půl hodiny před začátkem oficiálního aktu se začali scházet smuteční hosté. Na obřad dorazili i kolegové z televize, kde se Petra se svou životní láskou a bývalým marketingovým ředitelem TV Nova poznala. Moderátoři Televizních novin Lucie Borhyová (46) a Rey Koranteng (49) skrývali smutek za černými brýlemi.

Sexy zprávařka Svoboda (40): Tajemství věčné krásy!

Video se připravuje ...

Z USA den předem přiletěl choreograf Yemi A. D. (42). „Ondra byl můj přítel a rodina. Byl to výjimečný člověk,“ napsal Yemi na sociální síť. „Byl sebereflexní a neustále na sobě pracoval, aby byl lepším manželem, otcem, přítelem a podnikatelským lídrem. Slova nedokážou vyjádřit, jak se cítí zlomené srdce. Už nemám žádné slzy k pláči...“ truchlil tanečník.

Pod rakví byla položena dvě srdce z květů, jedno z bílých růží od dětí, druhé z rudých od manželky. Zbytek věnců byl z bílých květů. Na pravé straně na stojanu byla fotografie zemřelého a také obrazovka, kde běžel videozáznam. Vdova Petra si oblékla černé pouzdrové šaty a na hlavu nasadila fascinátor (koktejlový klobouček) se síťkou. Její bolest trhala srdce...

Dvě rozloučení

Bývalý marketingový ředitel TV Nova Ondřej Křivka měl včera hned dvě rozloučení. První, soukromé, proběhlo v jedenáct hodin jen pro nejužší rodinu. Ondřejovi rodiče a sourozenci a částečně také vdova Petra preferovali jen malý obřad. Nechtěla totiž způsobit příliš emoční zátěž svým dětem, a tak se čtyřletý syn Edík s tatínkem rozloučil jen na soukromém obřadu. Poté dorazily asi dvě stovky přátel a kamarádů do velké obřadní síně.

Petra Svoboda: Dceři se už do vkusu netrefím, já bych podtrhla křivky, ona je schovává

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.