Petra Svoboda přišla o manžela (†38): Už druhá smrt blízkého člověka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Petra Svoboda přišla o manžela (†38): Už druhá smrt blízkého člověka

Petra Svoboda s manželem Ondrou (†38)
Petra Svoboda s manželem Ondrou (†38) (profimedia.cz)

Poklidná rodinná neděle se vmžiku změnila v noční můru! Manžel moderátorky Petry Svoboda (41) zahynul na kole! Ondřeje Křivku (†38) v neděli odpoledne srazil nepozorný řidič osobního auta!

Obrovský šok a nepopsatelnou bolest nyní prožívá moderátorka Televizních novin na Nově. Během pár vteřin se jí obrátil život vzhůru nohama. Rodina si užívala víkendové pohody na své chaloupce v jižních Čechách. Právě odtud vyrazil Ondřej v neděli na pravidelnou vyjížďku na kole. Už se z ní ale nevrátil.

Nedal přednost

Po 16. hodině se v obci Dírná – Nová Ves stal obětí dopravní nehody. „Řidič vozidla Citröen, ročník narození 1986, na křižovatce nedal přednost muži na jízdním kole. Ten při dopravní nehodě utrpěl zranění, kterým na místě podlehl,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Šupík pro server Novinky.cz. „U řidiče policisté provedli dechovou zkoušku a test na přítomnost jiných návykových látek. S negativným výsledkem,“ dodal mluvčí.

Dlouhé oživování

Dle vyjádření Zuzany Fajtlové z jihočeské krajské záchranky byly ke zraněnému cyklistovi ihned vyslány posádky zdravotníků z Tábora a Veselí nad Lužnicí. „Muž byl při našem příjezdu v bezvědomí, záchranáři okamžitě začali s nepřímou masáží srdce a návaznou resuscitační péčí. Ačkoliv se cyklistu pokoušeli desítky minut oživovat, jejich snaha byla marná. Lékař nakonec musel konstatovat smrt,“ upřesnila Fajtlová.

Sexy zprávařka Svoboda (40): Tajemství věčné krásy!

Video se připravuje ...

První slova zdrcené manželky: Je to pro nás životní tragédie...

Ondřej byl Petřiným druhým manželem. Vzali se v květnu 2019, když pod srdcem nosila jejich syna Eduarda (4). O pět let později, přesně na Den matek, pak ale o svého milovaného muže přišla. „Je to pro nás životní tragédie. Prosím veřejnost, aby respektovala soukromí mé a našich dětí,“ řekla moderátorka pro tn.cz. Z předchozího vztahu s Janem Svobodou má Petra ještě dceru Ráchel (14).

Druhá smrt blízkého člověka

Milovaného muže ztratila Petra jen rok a půl poté, co spáchal sebevraždu její blízký přítel, stylista Jan Pokorný (†39). „Honza byl naprosto výjimečný a z mého pohledu nenahraditelný člověk a kamarád. Měl ten nejlepší smysl pro humor a ohromný talent. Jsem vděčná, že jsem mohla být v jeho blízkosti. Nikdy na něj nezapomenu,“ řekla zdrcená Petra pro Super.cz. S Pokorným ji pojilo 20 let trvající přátelství.

Zemřel Jan Pokorný (†39), jeden z nejuznávanějších českých stylistů

Video se připravuje ...

Petra Svoboda: Dceři se už do vkusu netrefím, já bych podtrhla křivky, ona je schovává

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.