Moderátorka Svoboda oplakává manžela (†38): Petra promluvila | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Moderátorka Svoboda oplakává manžela (†38): Petra promluvila

Petra s milovaným manželem Ondřejem
Petra s milovaným manželem Ondřejem (Instagram)

Petra Křivka Svoboda (41) včera přišla tragicky o manžela!  Ondřeje Křivku (†38) po 16. hodině srazilo auto, které mu nedalo přednost. „Je to pro nás životní tragédie. Prosím veřejnost, aby respektovala soukromí mé a našich dětí,“ řekla k tomu zdrcená moderátorka na tn.cz. 

„Řidič vozidla Citroen, ročník narození 1986, na křižovatce nedal přednost muži na jízdním kole. Ten při dopravní nehodě utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. U řidiče policisté provedli dechovou zkoušku a test na přítomnost jiných návykových látek. S negativním výsledkem,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Šupík na webu Novinky.cz.

Zprávařka Svoboda (40): Tajemství věčné krásy!

Video se připravuje ...

„Muž byl při našem příjezdu v bezvědomí, záchranáři okamžitě začali s nepřímou masáží srdce a návaznou resuscitační péčí. Ačkoliv se cyklistu pokoušeli desítky minut oživovat, jejich snaha byla marná. Lékař nakonec musel konstatovat smrt,“ dodala k incidentu Zuzana Fajtlová z jihočeské krajské záchranky. 

Zprávařka Petra Svoboda: Jakou barvu prádla má nejraději?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.