Zdrcená Katka Žbirková: První slova po vážném zranění vnučky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Zdrcená Katka Žbirková: První slova po vážném zranění vnučky

Meky Žbirka
Meky Žbirka (M. Hykl, M. Pátek, P. Machan, Pluska.sk)

Jak už deník Aha! informoval včera, nevlastní vnučka zpěváka Mekyho Žbirky bojuje už několik týdnů o život po blíže nespecifikované příčině pádu, při kterém utrpěla vážná poranění hlavy. K tragédii se vyjádřila vdova Katka. 

„Dominiky je mi samozřejmě velmi líto a přeju jí brzké uzdravení. Vůbec se ale neznáme a viděly jsme se pouze jednou,“ sdělila Katka Žbirková deníku Blesk. Poukázala však na fakt, že ani s Mekym si Dominika příliš blízká nebyla. 

Kateřina Žbirková: Které hvězdě odmítla půjčit Mekyho kytaru?

Video se připravuje ...

„Když se tenkrát vdávala, její nastávající byl rozvedený a Dominika je jeho dcerou z předchozího manželství. Asi bych jí úplně nenazývala nevlastní vnučkou Mekyho, to tak opravdu není,“ dodala Katka. 

Podle posledních informací se zdravotní stav Dominiky nijak nelepší. Lékaři rodinu seznámili s tvrdou realitou. „Prognózy? Máme počítat s tou horší variantou,“ řekla k věci Dominiky sestra Sarah. 

Ceny Anděl 2022: Vdova po Žbirkovi se synem posbírali ceny

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.