Pastrňák před semifinále MS proti Švédsku: Omluva přítelkyni i dceři | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Pastrňák před semifinále MS proti Švédsku: Omluva přítelkyni i dceři

David Pastrňák s přítelkyní a dcerou
David Pastrňák s přítelkyní a dcerou (Koláž Blesksport)

Běžně se lidské srdce skládá ze dvou síní a dvou komor. Ale hokejista David Pastrňák (28) má pod hrudníkem ještě tři korunky. Před dnešním semifinále domácího šampionátu (14:20, ČT sport) proti Švédsku se v české hvězdě budou rvát emoce.

Bostonský útočník s číslem 88, tedy národem milovaný »Pasta«, jako náctiletý nechal kus srdce právě ve Švédsku. „Týden po odjezdu mi psal: Mami, mně se tu hrozně líbí, já tady chci zůstat,“ vzpomínala paní Marcela Ziembová na to, jak rychle její Davídek navykl v roce 2012 na angažmá Södertälje. Pastrňák se ve skandinávské zemi později zamiloval do Rebeccy Rohlssonové (29), která mu minulý rok v červnu přivedla na svět dceru Freyu Ivy a s níž si v létě rodák z Havířova řekne »ano«.

Nevýrazný Pastrňák? Je systémovější než Jágr. USA jako zombíci, Švédové? Jiný level

Video se připravuje ...

„Bude to okořeněné, tenhle souboj jsme ještě v rodině neměli. Původně jejich příjezd nebyl v plánu (cestou z USA se zasekly doma kvůli rodinným problémům – pozn. aut.), ale teď se to asi změní,“ culil se Pastrňák po infarktovém čtvrtfinále, kdy Češi přemohli Američany (1:0) gólem Davidova klubového parťáka Pavla Zachy (27). Ale reprezentační tahoun se příbuzným ze Švédska a hlavně svým dvěma holkám musí předem omluvit, na ledě ať jdou na chvíli city stranou: „Promiňte, zlatíčka, my chceme zlato!“

SESTŘIH: USA - Česko 0:1. Zacha trefil postup! Zářil bezchybný Dostál

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.