Sexy Eva Perkausová: Ukázala nožky v národním dresu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Sexy Eva Perkausová: Ukázala nožky v národním dresu!

Dvojnásobná máma a novopečená třicátnice Perkausová ohlásila návrat na obrazovky.
Dvojnásobná máma a novopečená třicátnice Perkausová ohlásila návrat na obrazovky.  (archiv Blesku)

Rozptýlila nejen fanoušky na tribuně! Moderátorka Eva Perkausová (30) na chvíli utekla od mateřských povinností a vyrazila fandit na hokejový zápas Česka se Švýcarskem. A že bylo díky ní v hale pěkně horko...

Na tribunu vyrazila v úsporném bílém kompletu, který doplnila o lodičky a kabelku v národních barvách. Podle bezchybné figury by nikdo nehádal, že se teprve v lednu stala dvojnásobnou maminkou, když porodila druhého syna Ariana. Křivky má Eva totiž opravdu luxusní! „Jedemee,“ připsala k sexy snímku z tribuny. „Po dvou dětech? Vážně? Top,“ neskrývali fanoušci údiv nad moderátorčinou postavou. „Evi, nerozptyluj ty kluky,“ neodpustila si humornou poznámku moderátorka Martina Jandová (54). A měla pravdu. Češi totiž v zápase se Švýcary nakonec prohráli po nájezdech 1:2.

Lucie Šlégrová (42): Lákala na Síň slávy

Manželka hokejové legendy Jiřího Šlégra (52) a nejvnadnější miss 2005 před zápasem nevynechala ani návštěvu Síně slávy českého hokeje, na kterou lákala i fanoušky na Instagramu.

Andrea Kalousová (27): Nervy s bratrem

Fandila a skákala jako o život. Zpěvačka dorazila s bratrem a oba zápas velmi prožívali. „Ty nájezdy, to bylo na lexaurin,“ přiznala pak na Instagramu s tím, že měla nervy na pochodu.

V dresu se celá ztratila

Eva Perkausová a Ivan Hecko: Poprvé bez dětí!

Video se připravuje ...

Kateřina Neumannová (51): Se sklenkou a dcerou

Zatímco olympijská šampionka zápas hodnotila se sklenkou v ruce s Jiřím Šlégrem, její dcera Lucie (20) řádila s ostatními fanoušky. „Fanynka,“ pochlubila se fotkou z tribuny mladá atletka.

Míša Říbalová (30): O fanouška více...

„Fandili jsme, co jsme jen mohli. Tak příště,“ nevěší hlavu nejkrásnější Češka 2016. Pod dresem se pěkně kulatilo bříško. „Oficiálně bylo 17 413 lidí. My ale víme, že to není pravda,“ dodala. 

Eva Pavlová (59): Fandila jako o život

První dáma vyrazila na zápas v ležérním oblečení a v dobré náladě. Eva Pavlová fandila po boku prezidenta Petra Pavla (62) ostošest a povzbuzovala hokejisty máváním šálou nad hlavou.

Eva Perkausová: Promluvila o návratu do práce!

Video se připravuje ...Přečtěte si
mika
15. 5. 2024 • 11:58

celonárodní svátek Eva vyrazila na hokej!!! To asi dneska neusnu z této zprávy!!! Pane Bože, Ty to vidíš!!! Lidi nemají na nájem a na jídlo a budou se radovat ze zazobané Evy!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.