Krásky vyvenčily své vnady: Perkausová zklamala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Krásky vyvenčily své vnady: Perkausová zklamala!

Elite Model Look: Perkausová neukázala dekolt
Elite Model Look: Perkausová neukázala dekolt (Marek Pátek )

Světové finále Elite Model Look se překvapivě konalo v odpoledních hodinách, přesto si ho nenechaly ujít známé krásky. A rozhodně nepodcenily outfity, naopak ukázaly, že jejich vnady podprsenky nepotřebují!

Bylo tradicí, že se finálový večer Elite Model Look odehrával ve Španělském sále na Pražském hradě. Letos bylo vše jinak, nebyl to galavečer, ale galaodpoledne v pražské O₂ areně. Okolo 15. hodiny se do největší haly v české metropoli začali scházet hosté.

Překvapení na galavečeru Elite Model Look: Utajené těhotenství do 6. měsíce!

Video se připravuje ...

Mezi prvními přišla zpěvačka Jana Fabiánová (45), které outfit dal dohromady přítel, protože má větší cit pro módu než ona. Jediná dcera zpěvačky Nadi Urbánkové (†83) se Aha! pochlubila, že se letos v srpnu za svého přítele provdá. „Místo máme, datum taky, prstýnky si vybíráme, ale šaty ještě nemám,“ prozradila Jana, kterou doprovodila kamarádka.

Eva neměla dekolt

Finále nenechala ujít moderátorka Eva Perkausová (30). „Letos mám šaty z konfekce, šperky a kabelku vlastní,“ řekla Aha! blondýnka, kterou doprovodil manžel Ivan Hecko. Pro mnohé je obleček zklamáním, protože neměl výstřih! A že maminka pětiměsíčního syna Ariana, kterého kojí, má co ukázat.

Tereza Maxová slaví 51. narozeniny v odvážných šatech: Tělo jako dělo!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.