Hvězda hvězd David Pastrňák je v Česku: Holky se mu ztratily... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Hvězda hvězd David Pastrňák je v Česku: Holky se mu ztratily...

David Pastrňák už je v Praze
David Pastrňák už je v Praze (Foto ara)

Kluci v dresech HC Smíchov měli letos Vánoce už 219 dní před Vánoci. To, když včera hodinu po poledni ledabyle korzovali před hotelem nedaleko O2 areny zrovna v momentu, kdy sem dorazil jejich bůh. David Pastrňák (27) je v Praze!

V čepici se smajlíkem, volném tričku i pohodlných džínech vykráčel z taxíku a poprvé se usmál. „Dobrý den,“ pozdravil všechny kolem útočník. Jakmile mu šofér vytahal bágly z kufru, slušně poděkoval a před zraky nadšených capartů zmizel i s parťákem Pavlem Zachou (27) do foyer hotelu. Akorát na oběd. Z Massachusetts to totiž tentokrát byla lehce náročná štreka. »Ztratily« se mu během ní milované holky. „Byly tam trošku komplikace s rodinkou, která musela přebukovat let a přiletí později,“ přiznal Pasta v prvním rozhovoru po návratu.

SESTŘIH: Boston - Florida 2:3. Pastrňákův gól, ale pak obrat. Bruins jsou zápas od vyřazení

Video se připravuje ...

Životní láska Rebecca s jejich roční dcerkou Freyou Ivy při přestupu v Paříži uvízly. „Přiletí později,“ pokrčil rameny pátý nejproduktivnější plejer letošní sezony v NHL, jenž už se nemůže dočkat neopakovatelné atmosféry: „Víte, že už ani nevím, kdy naposledy jsem hrál doma před rodinou?“ lovil v paměti rozdílový střelec. Premiéru si odbude hned dnes s Kanadou (16:20, vysílá ČT sport).

SESTŘIH: Florida - Boston 1:5. Zacha dvěma asistencemi přispěl ke kanonádě, Pastrňák nahrával jednou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.