Pastovi andělé: Tihle Davidovi fandí z nebe | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Pastovi andělé: Tihle Davidovi fandí z nebe

David Pastrňák se snoubenkou Rebeccou a dcerou Freyou Ivy
David Pastrňák se snoubenkou Rebeccou a dcerou Freyou Ivy (koláž iSport.cz)

Kus zlaté medaile posílá i do nebe... Hokejový mistr světa David Pastrňák (28) kvůli smrti milovaných lidí poznal, že život není peříčko.

Fanoušci by stěží na první pohled poznali, čím vším si věčně dobře naložený »Pasta« musel projít, než se v reprezentačním dresu mohl radovat ze zisku trofeje pro světové šampiony. Smutek se naučil schovávat v hloubi duše. Teď je navíc útočník Bostonu díky švédské snoubence Rebecce (29), dceři Freye Ivy, která bude mít začátkem června první narozeniny, a nově také zlaté »placce« z Prahy štěstím bez sebe.

Pastova show, oslavy na střeše autobusu a narvaný Staromák

Video se připravuje ...

V roce 2013 se Pastrňák vyrovnával s dvěma bolestnými ztrátami. V lednu zemřel na selhání orgánů Jiří Hudler starší (†50). Právě otec vítěze Stanley Cupu Jiřího Hudlera (40) objevil v havířovském rodákovi hokejový talent a doporučil ho do Švédska. Čtyři dny před Davidovými 17. narozeninami, tedy 21. května, se útočník Södertälje dozvěděl, že Milana Pastrňáka (†51) zabila rakovina.

„To byl asi nejtěžší moment v životě. Být sám ve Švédsku a vzít telefon od mámy, kde se dozvíte, že táta umřel,“ líčil syn o rok, měsíc a týden později při draftu NHL, kde si české křídlo v prvním kole vybrali Medvědi. Pastrňák junior do nebe jako poděkování poslal polibek... Že už to stačí? Bohužel, další zármutek pocítil miláček davů 23. června 2021. Jen šest dní po porodu se musel srdceryvně rozloučit s Viggem.

„Máme anděla, který nás střeží, a říkáme mu SYN. Budeme tě milovat NAVĚKY,“ vzkázali David s Rebeccou. „To smutné období ale přečkal. Ukázala se síla jejich lásky s Rebeccou,“ řekla webu isport.cz Davidova maminka Marcela. O necelé dva roky později jim bůh požehnal znovu a budoucí manželé Pastrňákovi se těší z krásné dcerky. Nyní si všichni Pastrňákovi andělé v nebeské VIP lóži mohli otevřít láhev vína a trochu hřešit při oslavě českého zlata na domácím mistrovství světa!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.