Nepovedený vtip Zástěry o Hejdové: Přirovnal ji k praseti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Nepovedený vtip Zástěry o Hejdové: Přirovnal ji k praseti

Zorka Hejdová se pochlubila sexy postavou v plavkách.
Zorka Hejdová se pochlubila sexy postavou v plavkách. (Instagram)

Tak tohle se moc nepovedlo. Moderátor Tomáš Zástěra (44) si udělal nevhodnou legraci z fotografie své kolegyně Zorky Hejdové (33) v plavkách. A dočkal se ostré reakce!

Oblíbená moderátorka pobývá s rodinou kvůli práci na Rhodosu. S fanoušky se podělila o sexy fotku v bílých, rafinovaně střižených plavkách. „Den na pláži,“ připsala ke snímku. Dočkala se řady nadšených reakcí, ale chuť komentovat dostal i bývalý účastník Survivoru a Zorčin moderátorský parťák Tomáš Zástěra.

Zorka a Míra Hejdovi na skok ve Varech: Jedné věci litují!

Video se připravuje ...

„A já pořád co mi ty Zorky plavky připomínají,“ napsal a připojil fotku kresleného prasete v plavkách ze známého seriálu Jen počkej, zajíci!. „Koláž zveřejněna s nesouhlasem Zorky Hejdové,“ dodal ještě Zástěra.

„Tomáši, ty pro instagramovou slávu zahodíš i letité přátelství s kolegyní. Snad tohoto činu nebudeš jednou litovat,“ odpověděla mu Hejdová a připojila několik rozzlobených smajlíků.

Moderátorka Zorka Hejdová: Kratší šaty už nenašla!

Video se připravuje ...Přečtěte si
rydlo
22. 5. 2024 • 12:18

Tomáš ještě zapomněl podotknout, že ve Snídani se neustále přiblble uchechtávala za každým slovem jako nějaké pako, vypadalo to, že se směje sama sobě!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.