Dcera Šeredové Vivi slavila 4. narozeniny! Rodinka v Disneylandu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Dcera Šeredové Vivi slavila 4. narozeniny! Rodinka v Disneylandu

Dceara Aleny Šeredové slavila 4. narozeniny
Dceara Aleny Šeredové slavila 4. narozeniny  (instagram.com)

To to letí! Vymodlená dcera bývalé modelky Aleny Šeredové (46) a miliardáře Alessandra Nasiho (50) Vivienne Charlotte oslavila už 4. narozeniny. Rodiče své malé princezničce při té příležitosti splnili její velký sen a vzali Vivi mezi její oblíbené pohádkové postavičky do pařížského Disneylandu.

Rodinka s sebou vzala také Davida (14), kterého má Alena z předchozího manželství s fotbalovým brankářem Gigim Buffonem (46), starší syn Louis (16) ale tentokrát, alespoň na fotkách, chyběl. Partička si v zábavním parku nenechala ujít snad vůbec nic, Vivi při procházce pohádkovým zámkem vystřídala hned několik princeznovských šatů. A došlo i na selfie se Sněhurkou.

Svatba Aleny Šeredové na Sicílii

Video se připravuje ...

Druhý den ráno se česká kráska žijící v Itálii pochlubila společnou fotkou s dcerkou z postele, na níž mají obě stejná proužkovaná pyžama, Vivi má navíc na kapsičce vyšito svoje jméno. Narozeninové oslavy budou pokračovt i doma v Turíně, Alena už ukázala růžový dort a nanuky ozdobené postavičkou myšky Minnie. Ty musí chutnat všem.

Na své syny Louise a Davida Alena Šeredová česky moc nemluvila a dnes už ví, že udělala chybu. Kluci sice česky rozumí, ale občas se jim něco poplete. „Ano, s kluky jsem asi udělala chybu, takže se snažím s Vivi víc, máme spoustu povídacích her v češtině,“ prozradila pyšná trojnásobná máma.

Šeredová si vzala dědice Fiatu: Šaty s rozparkem skoro k pasu a vražedné jehly

Video se připravuje ...Přečtěte si
hemiltn
4. 6. 2024 • 14:18

Šeredová je opravdu hezká ženská.
A ne Kubelková, ta je ksicht.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.