Šeredová totálně na dně: KONEC LÁSKY S BOHATÝM PARTNEREM | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Šeredová totálně na dně: KONEC LÁSKY S BOHATÝM PARTNEREM

Alena Šeredová poprvé promluvila o nevydařeném manželství
Alena Šeredová poprvé promluvila o nevydařeném manželství (Martin Hykl, Instagram)

Rozchod modelky Aleny Šeredové (46) s fotbalistou Gigi Buffonem (46) patřil bezpochyby k nejkritičtějším momentům jejího života, který citelně zasáhl nejen ji samotnou, ale i její syny. O těžkém období promluvila v pořadu Verissimo na italské televizi, kam přijala pozvání i s mladším synem Davidem Lee (14) . 

Po velkém zklamání našla konečně štěstí po boku miliardáře Alessandra Nasiho (50), kterého si v červnu minulého roku tajně vzala a nyní s ním a svými třemi dětmi žije doslova pohádkový život. Po rozchodu s otcem svých synů však v lásku už téměř nevěřila. Buffon ji zasadil ránu nečekaným odchodem k italské reportérce Ilarie D’Amico, navíc v době, kdy bylo dětem jen 9 a 7 let.

Svatba Aleny Šeredové na Sicílii

Video se připravuje ...

„Myslím si, že to na začátku pro Alessandra nebylo vůbec jednoduché, byla jsem žena, co byla extrémně zklamaná a zraněná. Navíc se dvěma dětmi. Na začátku jsem byla velmi uzavřená,“ popsala začátky Šeredová, která Buffonovi poslala skrze televizi i všeříkající vzkaz. „Dnes mu můžu říct jen díky. Sice mě někde zanechal, ale zato mě dovedl k osobě, která mi dělá dobře a dělá mě šťastnou," dodala.

O těžkém období promluvil i její syn. „Jediný těžký moment přišel po rozchodu s tátou, ale máma nikdy nedovolila, aby nám něco chybělo. Dokázala velkou vnitřní sílu, dala nás vždycky na první místo, přede všechny a všechno ostatní,“ řekl David Lee, který vysekl poklonu i Nasimu. „Když jsem se o Alessandrovi dozvěděl, byl jsem moc šťastný, pro mě a mého bratra je velmi důležitý. Alessandro je sympatický, dává nám rady do života, třeba jak se máme k mamince chovat, když je naštvaná. Je to zásadní člověk v našem životě,“ cituje jeho slova deník Blesk. 

Šeredová si vzala dědice Fiatu: Šaty s rozparkem skoro k pasu a vražedné jehly

Video se připravuje ...Přečtěte si
Radek Raindl
16. 5. 2024 • 09:34

Škoda, že si nenašla nějakého hodného zedníka,nebo pokrývače,no co už, lásce neporučíš.🤗😂

Shane26
16. 5. 2024 • 03:34

...se s tímhle nedá srovnávat! Klofla dědice Fiatu!

Shane26
16. 5. 2024 • 03:31

Titulek je poněkud zavádějící! Pro člověka, který už kdysi četl, že po rozchodu s Buffonem si našla Nasiho, to budí klamný dojem, že se rozchází i s ním! 🤔
To s Buffonem je přece už stará záležitost, navíc už má jistotu nového bohatého manžela, tak proč by, proboha, měla být teď na dně?! Vždyť podle článku si s jejími dětmi rozumí a ony ho berou jako skvělého otčíma...
To s Buffonem

AHel
10. 5. 2024 • 12:12

hezké čtení, moc přeji, někdo to vyšlo, myslím, že měla i štěstí na neženatého partnera, užívejte. Takové zprávy člověk čte rád.

strng
9. 5. 2024 • 15:10

Nojono co mohla čekat od fotbalisty.Oni jsou všichni kopalisti takoví jednodušší. Ale vlastně si polepšila tak že ve finále může být ráda.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.