Margita definitivně balí? Rozloučení ve velkém stylu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 14. července 2025

Svátek slaví Karolína, zítra Jindřich

Margita definitivně balí? Rozloučení ve velkém stylu

Štefan Margita u hrobu milované Haničky.
Štefan Margita u hrobu milované Haničky. (Blesk:ROBERT KLEJCH / CNC Robert Klejch)

Vdovec po Hance Zagorové (†75) Štefan Margita (67) pomalu plánuje skončit s vystupováním na operním jevišti. A má to prý být hodně veliké! 

„S Národním divadlem jsme se domluvili, že mi udělají ne koncert, ale v podstatě představení. Bude to Wagnerova opera Zlato Rýna a domluvili jsme se, že bych se rozloučil s jevištěm. Ale neznamená to, že bych nedělal některé koncerty. Na koncerty se budu ještě těšit, dokud ten hlas bude sloužit, protože nikdo neví, co bude za dva roky," odtajnil Štefan Margita průběh rozlučky s prkny, co znamenají svět.

Koncert Štefan Margita a hosté v 02 aréně

Video se připravuje ...

Rozhodně to ale neznamená, že by zpěvák skončil definitivně ze dne na den! „Do Vánoc máme ještě 37 koncertů s lidovkami. Měli jsme dva koncerty ve Zlíně, kde lidé stáli a zpívali s námi, to bylo krásné. V té chvíli si člověk uvědomí, že má smysl, co děláme," vyznal se z lásky ke své práci legendární zpěvák na eXtra.cz.

Patrasová dostala trest za řízení v opilosti. Jaké bude počasí? A Margita plánuje uložit urnu

Video se připravuje ...



Přečtěte si
Uživatel_5819448
17. 4. 2024 • 06:11

Štefan Margita je bezesporu vynikající operní zpěvák, ale do lidovek se nemá montovat. To není jeho parketa. A to, že chce skončit - myslím si, že o tom bude ještě pár let nluvit a uvažovat. Až to pak opravdu nepůjde a bude nucen skončit, tak aspoň řekne, že to plánoval. Podle mě alibismus. Vidina slávy je pořád silná, ale já mu to přeji. Hlavně zdraví

Elis Jindrova
16. 4. 2024 • 11:42

Štefan Margita je velice kultivovaný člověk s nádhernou barvou hlasu!!! 👍👏

bella.
16. 4. 2024 • 01:46

Tenhle člověk lidovky zpívat neumí.Ten nezpívá, ale ječí a cit pro ně nemá.
A vůbec se mi i jinak hnusí.Je hloupej , žádná mozkovna to není a jeho kecy o politice jsou školácký!

ELLA Průšová
15. 4. 2024 • 23:07

Měli by mu to lidi oplatit, jako on zakázal některým lidem jít na pohřeb Hanky a ti co šli, museli mít kytku v barvě, kterou on určil! Haj-zlík!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry