Milan Drobný oplakává odchod blízkého přítele: Horší než smrt Gotta! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. května 2024

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Milan Drobný oplakává odchod blízkého přítele: Horší než smrt Gotta!

Milan Drobný je zdrcený
Milan Drobný je zdrcený (Alexandr Malachovský, Mária Rušinová)

Kamarádili se od šesti let. Zpěvák Milan Drobný (79) a podnikatel Antonín Prejza (†80) byli nerozlučná dvojka. Když Tonda onemocněl rakovinou, Milan pořád věřil, že to dobře dopadne. „Byl jsem za ním před týdnem. Musel jsem se rozloučit. Bylo to horší než s Karlem,“ svěřil deníku Aha! Drobný. Karla Gotta (†80) poznal, když se z nich stali spolužáci na konzervatoři, zato Antonína už v první třídě základní, tehdy obecné školy.

Krutý osud

„Nikdy jsme si nesešli z očí, pořád jsme byli v kontaktu. Byl to můj nejlepší přítel,“ zoufá si Milan. „Prožíval se mnou rozvody, šel mi před sedmi lety za svědka na třetí svatbě s Danou. A manželce svědčila Yvetta Simonová, s níž jsem hodně vystupoval,“ zavzpomínal zpěvák. Byl moc nešťastný už od 19. března, kdy se dozvěděl, že kamarádovi zbývají jen dva měsíce života. Osud byl ale ještě krutější, nedal Tondovi ani ty.

Milan Drobný na pohřbu Vašo Patejdla: Co si naposledy řekli?

Video se připravuje ...

Bude moc chybět

Prejza byl zdatný podnikatel. Po sametové revoluci obchodoval se sklem. Pro slunnou povahu a velký smysl pro humor ho milovali i slavní, jako např. Jiřina Bohdalová (92), Luděk Sobota (80), Jana Švandová (76) i dávné tváře z divadla Semafor Slávek Šimek (†63) a Jiří Grossmann (†30). Právě osud posledně jmenovaného textaře, humoristy a dramatika si Milan nyní připomněl. „I on nás kvůli rakovině opustil strašně rychle,“ řekl Drobný smutně.

Prodělal mrtvici

Před pěti lety Antonína Prejzu postihla mrtvice, která ho bohužel připravila o plně komfortní život.

Není mu do zpěvu

Zítra je v Lucerně dlouho chystaný koncert pro zesnulou zpěvačku Naďu Urbánkovou (†83). „Ta Tondu samozřejmě taky znala. Bude se mi moc těžce zpívat,“ přiznal Drobný.

Milan Drobný na křtu knihy o Karlu Svobodovi: Nepsal jen pro Gotta!

Video se připravuje ...Přečtěte si
defakto
10. 4. 2024 • 20:34

... Drobný je zmetek , který každého svého kamaráda využije na své vlastní zviditelnění !

ELLA Průšová
10. 4. 2024 • 16:24

No hurá, odporný lhář a dívkař Drobný, se zase má možnost zviditelnit! On se asi s každým kamarádil od narození, jinak to nechápu! Drobný dokázal tak lidi otravovat, každý se mu raději vyhýbal! Jednou prohlásil, že zlatého slavíka měl vyhrát on, že mu ho Karel Gott vlastně ukradl, že on byl lepší! No, nedoceněnej hnus!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.