Záhada kraťasů Pavla Nového padla: Zachránily mu život! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Záhada kraťasů Pavla Nového padla: Zachránily mu život!

Pavel Nový v krátkých kalhotech i za sněhu
Pavel Nový v krátkých kalhotech i za sněhu (Foto: Showpix.cz, TV Nova)

Pětasedmdesátiletý umělec u veřejnosti proslul nejen hereckým uměním, ale také celoročnímm nošením kraťasů. Jak k nim Pavel Nový vůbec přišel?

„Chodím celý rok v kraťasech. Díky tomu, že je nosím celý život, jsem přežil tu strašnou nemoc. Posílilo mi to imunitu. Dostal jsem se k tomu náhodou, díky jednomu chlápkovi z Prahy. Potkal jsem ho v únoru, bylo minus dvacet, já měl na sobě jégrovky, kalhoty, flanelovou košili, bundu a ještě kabát po dědovi a on si šel jen tak v kraťasech a s rozepnutou bundou," popsal osudové setkání herec, který v roce 2007 onemocněl západonilskou horečkou a následně skončil ochrnutý na 5 měsíců v rehabilitačním centru.

7 pádů Honzy Dědka: Kolik dostal Pavel Nový za S tebou mě baví svět?

Video se připravuje ...

„Ptal jsem se ho, jestli si nevšiml, že mrzne. Dali jsme se do řeči, on mi všechno vysvětlil a od té doby to provozuju. Musí se s tím začít v létě, když je hezky, a pak už se jenom moc neoblékáte. V září přichází první teplotní šok, na svatého Martina druhý, ale pak už se to dá zvládnout," směje se Pavel Nový v Sedmičce.

Pavel Nový po koupeli v Šošůvce:Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.