Studená sprcha pro fanoušky Gotta, obměkčí ještě Ivanu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Studená sprcha pro fanoušky Gotta, obměkčí ještě Ivanu?

Ivana Gottová
Ivana Gottová  (Facebook)

Legendární zpěvák Karel Gott (†80) by letos oslavil pětaosmdesáté narozeniny. Na tuto počest se jeho manželka Ivana Gottová (48) rozhodla uspořádat vzpomínkový koncert. Bezpochyby to myslela dobře, ale někteří fanoušci jsou nespokojení. Proč?

„Pražskou O2 arenou se 5. listopadu 2024 opět rozezní písně Karla Gotta. U příležitosti připomínky pěti let od zpěvákova odchodu i jeho nedožitých 85. narozenin proběhne vzpomínkový koncert Karel Gott – jeho písně žijí dál! Vstupenky jsou v prodeji,“ pronesli zástupci agentury, která celou akci pořádá.

Proč Gottová souhlasila s vytvořením Gotta „umělou inteligencí“? Chtěla znovu slyšet hlas své lásky!

Video se připravuje ...

„Pracovní den opět, pro Moravu neuskutečnitelné, škoda,“ posteskla si například na sociálních sítích paní Eva, která se z práce jen tak během týdne utrhnout nemůže. „Myšlenka dobrá, ale to si raději počkám na Bertramku,“ přidala se paní Karolína, které se otevření muzea Karla Gotta zdá mnohem zajímavější a osobnější.

Uvidíme, možná se Ivana nakonec rozhodne přidat další termín koncertu, který bude vyhovovat i lidem, kteří nežijí poblíž Prahy.

Bleskové zprávy: Nemocný Vízner, vydělávající Gott a požár na Havaji

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Uživatel_5520486
24. 4. 2024 • 20:16

Já si myslím, že by se z Bertramky vůbec stěhovat neměla a žádné muzeum z ní dělat také ne. Gottovo muzeum už tady jednou bylo. Myslím si, že si vlastnictví té vily měla vážit a ne ji nechat zničit. Neuměla bych si to představit, že v domě, který byl roky domovem mého milovaného muže budou chodit lidé v botách a postupně vše bude jiné. Mě se to nelíbí, ale je to jen můj názor.

Uživatel_5247383
24. 4. 2024 • 14:54

Žijeme taky daleko od Prahy. Ale kvůli manželce, která Karla zbožňovala, si vezmeme na dva dny dovolenou a v Praze jsme si zajistili hotelový pokoj, přespíme tam a pořádně si to užijeme.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.