Nelly Sofie Gottová slaví 16: Mišík odhalil, jak kvete do krásy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Nelly Sofie Gottová slaví 16: Mišík odhalil, jak kvete do krásy

Nelly Sofie Gottová slaví šestnácté narozeniny
Nelly Sofie Gottová slaví šestnácté narozeniny (Foto Aha! – M. Hykl, D. Kundrát, P. Machan, M. Pátek, Profimedia.cz)

Jen stěží lze uvěřit tomu, že nejmladší dceři zesnulého Karla Gotta (†80) Nelly Sofii je dnes už sladkých šestnáct let! I když se maminka Ivana Gottová (48) snaží soukromí Nelly i starší Charlotte Elly (18) střežit jako oko hlavě, ne vždy jí to vyjde. S jejími dcerami se totiž vyfotil zpěvák Adam Mišík (27) a o snímek se ihned podělil se svými fanoušky na Instagramu.

Aktuální fotografie potvrdila, že z Nelly  vyrostla krásná slečna. Zdědila plavé vlasy po mamince, v obličeji má ale rysy svého otce. Na pěveckou dráhu se sice nevydala, za to se jí velmi daří v oblasti herectví a tance. Už si stihla zahrát ve filmu Anděl Páně 2 nebo v pohádce Když draka bolí hlava, kde jednu z hlavních postav ztvárňuje i její tatínek Karel Gott.

Adam Mišík se vyfotil s Nellou Sofií (vlevo) a Charlottou Ellou Gottovými.

Bleskové zprávy: Nemocný Vízner, vydělávající Gott a požár na Havaji

Video se připravuje ...

Legendární zpěvák ještě za svého života zalitoval, že si dcerky pořídil tak pozdě. „Neměl jsem tak dlouho čekat. Přál bych si je obě vidět vyrůstat, přivést je k oltáři,“ svěřil se před lety pro web Kafe. Také přiznal, že s manželkou Ivanou se dlouho nemohli rozhodnout, jaké jméno pro svou druhorozenou dceru vybrat.  „S vybíráním jména pro druhé děvčátko to bylo trochu složitější, muselo být znělé nejen k příjmení Gottová, ale mělo pěkně ladit i se jménem Charlotte Elly. Nakonec jsme se shodli na Nelly a Sofie podle úchvatné Sophie Lorenové,“ napsal do své knihy Má cesta za štěstím. Dnes by byl bezpochyby na obě dvě své dcery velmi pyšný.

Proč Gottová souhlasila s vytvořením Gotta „umělou inteligencí“? Chtěla znovu slyšet hlas své lásky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.