Gottová pět let po smrti Karla (†80): OBROVSKÉ ŠTĚSTÍ V RODINĚ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Gottová pět let po smrti Karla (†80): OBROVSKÉ ŠTĚSTÍ V RODINĚ

Ivana a Karel Gottovi
Ivana a Karel Gottovi (Foto: D. Kundrát, M. Hykl)

Letos v červenci by Karel Gott oslavil jubilejní pětaosmdesáté narozeniny, zároveň se blíží se i páté výročí jeho odchodu. Jeho hlas i písně přesto žijí dál, a to zejména díky vdově Ivaně, která se zavázala, že vynaloží veškeré úsilí péči a jeho odkaz.

Ivana Gottová (48) nenechává fanoušky Mistra vydechnout a se svým týmem realizuje jednu vzpomínkovou akci za druhou - a úspěšně. „Chceme se s vámi podělit o radost. Audiokniha 'Má cesta za štěstím' získala druhé místo v kategorii 'Nejlepší zvuk – četba' v soutěži 'Audiokniha roku 2023',“ podělila se o radost na sociálních sítích. „Velké díky patří i vám, věrným příznivcům Karla Gotta. Vážíme si toho,“ dodala. 

Bleskové zprávy: Nemocný Vízner, vydělávající Gott a požár na Havaji

Video se připravuje ...

Přízeň fanoušků legendární osobnosti neutichá ani pět let po jeho smrti, očekává se proto i obrovská účast na další z akcí, kterou Ivana chystá.  „Nemůžeme a ani nebudeme opomíjet tento významný rok Karlových nedožitých 85. narozenin a 5. výročí jeho odchodu. Proto vás všechny, co nejsrdečněji, zveme do pražské O2 areny 5. listopadu 2024 na výjimečný vzpomínkový koncert 'Karel Gott - jeho písně žijí dál', kde vystoupí celá řada hudebních hvězd, i zcela nečekaných,“ avizovala také na sítích. 

Zlatým hřebem pak bude zpřístupnění Vily Gott. Bertramka, ve které zůstaly i Gottovy osobní věci včetně oblíbených starožitností se otevře podle posledních informací v první polovině příštího roku. 

Proč Gottová souhlasila s vytvořením Gotta „umělou inteligencí“? Chtěla znovu slyšet hlas své lásky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
18. 7. 2024 • 22:26

Ať už se na ty vzpomínkový akce vykašle.Čeho je moc,toho je příliš.Přehání to !!!

korytnackahela
14. 6. 2024 • 21:36

Nechte už našeho Káju spát!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.