Penk děsí: Bartošová zavolala Gottovi, pak skočila pod vlak | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Penk děsí: Bartošová zavolala Gottovi, pak skočila pod vlak

Bartošovou měl Gott velmi rád a chtěl jí pomoci. Byl posledním, komu v den v den smrti volala.
Bartošovou měl Gott velmi rád a chtěl jí pomoci. Byl posledním, komu v den v den smrti volala. ( archiv Blesku)

Od osudného dne, kdy zpěvačka Iveta Bartošová (†48) dobrovolně ukončila svůj život na kolejišti poblíž svého domu v Uhříněvsi, uplynulo včera přesně deset let. Mnozí dodnes považují její smrt za zcela zbytečnou a shodují se na jediném - potřebovala pomoc, které se jí nedostalo. Krátce před smrtí měla dokonce volat Karlu Gottovi... pak skočila pod vlak. 

Podle svědectví zpěváka Michala Penka, se kterým Iveta prožila krátký románek v době, kdy jako kometa vystřelila vzhůru, mohl právě tento telefonát změnit Ivetino rozhodnutí. „Kdyby měla to štěstí a on by to vzal, tak by se to třeba nestalo. Měl ji strašně rád. Tenkrát, když jí nechtěli povolit manažera, šel za ministrem kultury a bojoval za ni jako lev. Měl ji opravdu moc rád,“ řekl pro CNN Prima News ve speciálním vysílání k připomínce deseti let od jejího tragického odchodu.

Blesk Podcast: Artur měl k poslední sérii velké přání, říká režisér Ivety

Video se připravuje ...

Penk je navíc přesvědčený, že se nikdy nepřenesla přes tragickou nehodu její velké lásky Petra Sepéšiho. „Byla vždy lehce posmutnělá. Ona si to strašně vyčítala. Zůstalo to v ní až do konce. Podle mě to souviselo s jejím koncem, pro který se rozhodla,“ uvedl Penk.

Mediální tlak, kterému byla dennodenně vystavována v posledních letech plných vzestupů a opětovných pádů na dno, kam ji srážela nejen závislost na alkoholu a lécích, ale i špatná volba partnerů, jí přivedl do zcela bezvýchodné situace. 29. dubna 2014 krátce po jedenácté hodině se vydala na kolejiště, aby svůj život symbolicky ukončila stejně jako Sepéši, kterého celý život milovala. „Chtěla médiím a národu ukázat, jakou má sílu a jak je silná osobnost, že není kus hadru, jak ji popisovali. Ale že jde a opravdu si tam lehne,“ dodal smutně Penk. 

Syn Bartošové (†48) a Štaidla (†75) Artur: Rozchod! Teď se pustil do obchodování

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
lekno
1. 5. 2024 • 19:52

Michal P. má vrozený dobrý hlas jako zpěvák i talent pro tvorbu hudby. Ale jeho zdejší smutně clivá slova mě utvrdila v tom, že mu mozkovna v hlavě občas myslí - opravdu zvláštně, abych se vyjádřila slušně.. Dobře, jeho názor, proč tak Iveta udělala a co chtěla tím ukázat.. Ale ať ho zde neprezentují jako obecnou pravdu ! Osobně – mám také svůj názor na věc, odlišný od jeho.. K tomuto tématu už jen tolik, že si myslím : Iveta žít chtěla.. Kdyby nechtěla, nebude před svým plánovaným skonem podstupovat náročnou operaci chrupu a následně snášet víceměsíční pooperační bolestivý proces léčení. Už by se zbytečně netrápila tou bolestí. A nevěřím, že by byla taková, aby chtěla ublížit manželovi tím, že si odejde právě na jeho narodky ! Ne, tohle nevypadá na její styl. Celý příběh je divný.. Tím datem se jakoby shodila vina za její skon na manžela. O to také šlo. Aby ho lidé potom odsoudili jako vraha. Zákeřně promyšlené.. Přitom on není vinník. Všichni zřejmě věří oficiální verzi od policie – sebevražda. No napadlo mě, že například Hercule Poirot by tomu možná jen tak hned neuvěřil. Jemu to totiž myslelo..

Josef RYCHTAR
30. 4. 2024 • 17:12

Ma to však jednu zásadní chybu. 29.4.2014 z telefonu Ivetky nebyl uskutečněn žádný hovor ani přijata či odeslána jakákoliv SMS. Tupci v AHA umite dobre lhat.V poslední řadě, Pěnkava nehnul tu trávu, nebo nebuď na heroinu, blbne ti mozek.

Josef RYCHTAR
30. 4. 2024 • 17:11

Ma to však jednu zásadní chybu. 29.4.2014 z telefonu Ivetky nebyl uskutečněn žádný hovor ani přijata či odeslána jakákoliv SMS. Tupci v AHA umite dobre lhat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.