Zpěvák Imrich (†71): Vstoupil před vlak, kousek od pomníčku Bartošové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Zpěvák Imrich (†71): Vstoupil před vlak, kousek od pomníčku Bartošové

Zemřel Miroslav Imrich
Zemřel Miroslav Imrich (archiv Blesku)

Bojoval beznadějný zápas s rakovinou v posledním stádiu, nakonec se vzdal a život ukončil sám. Zpěvák a skladatel skupin Abraxas či Tango Miroslav Imrich (†71) odešel z nemocnice k trati, kde ho srazil vlak.

„S velkou lítostí musíme oznámit, že Míra Imrich tento víkend navždy opustil Obyčejnej svět,“ objevila se smutná zpráva v neděli na jeho Facebooku. „Bohužel zemřel Míra Imrich, významný člen naší skupiny. Užili jsme spolu hodně hezkých chvil. Nezbývá než ti popřát hodně štěstí na tvojí další cestě,“ psalo se pak na profilu kapely Abraxas. Podle informací Aha! se rozhodl sáhnout si na život sám. Ze špitálu, kde se léčil s rakovinou v posledním stadiu, měl odejít domů.

Kulový Blesk: Pokračování Ivety sklízí chválu. Kdo se v seriálu objeví?

Video se připravuje ...

Tam sepsal dopis na rozloučenou a vydal se k železniční trati mezi pražskou Uhříněvsí a Kolovraty. Po zpěvákovi začali pátrat jeho nejbližší i policisté, ale marně. „Do pátrací akce po pacientovi byly nasazeny desítky policistů, povolán byl také vrtulník s termovizí,“ uvedl jejich mluvčí Richard Hrdina. Bohužel Imricha našli až poté, co zemřel po srážce s vlakem. Stalo se tak sotva kilometr od místa, kde si 29. dubna 2014 sáhla na život zpěvačka Iveta Bartošová (†48)...

Macura Krajčo a Rychtář Prachař: Podívejte se na trailer ke 3. řadě Ivety!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.