Artur Štaidl měl namále: Autem prolétla traverza! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Artur Štaidl měl namále: Autem prolétla traverza!

Syna Ivety Bartošové zaujal povedený casting Ivety
Syna Ivety Bartošové zaujal povedený casting Ivety (archiv)

Artur Štaidl (27) zažil po boku své maminky Ivety Bartošové (†48) spoustu nepříjemností. Dokonce jednou málem přišel o život! S Ivetou tehdy utíkali před jejím milencem Domenicem Martuccim (47) z Itálie a bohužel měli děsivou autonehodu.

O celé události se píše v knize Má dcera Iveta, ve které své zážitky popisuje i zpěvaččina maminka Svatava Bartošová. Iveta se tehdy snažila zachránit svou kariéru, proto měla téměř každý den koncert, ale postupem času začala pociťovat únavu. Proto chtěla se synem Arturem a svým milencem Domenicem vycestovat na dovolenou do Itálie. A tak se taky stalo, ale zpěvačka si bohužel opalování na klidné pláži moc dlouho neužila. Dovolenou ji zkazil její italský přítel.

František Janeček o Ivetě Bartošové: Co mu volal zlomený Štaidl?

Video se připravuje ...

„On udělal strašnou věc a nahnal tam nejen česká, ale i italská média. Iveta tam z toho byla úplně šílená," píše se ve zmíněné knize. „My jsme tam pro ni poslali auto, které zařídil Jarek Šimek. Šofér to jel na otočku a při zpáteční cestě měl s nimi na dálnici bouračku," stojí v knize dál. Nejvíc namále měl právě tehdy malý Artur, který seděl na sedadle spolujezdce.

„Ano, tam mohla přijít o Artura. Měl jediné štěstí, že chvíli předtím, než bourali, tak si sklopil sedačku, položil se na ni. Do auta na místě spolujezdce totiž prolétla traverza, a kdyby Artur normálně seděl, mohl být mrtvý," zavzpomínala na  strašlivou událost Ivetina maminka Svatava.

Deset let od smrti Ivety Bartošové (†48): Tofi odtajnil nezveřejněný klip!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
1. 5. 2024 • 18:28

A proč to vytahujete?

fany22
1. 5. 2024 • 16:01

Iveta byla v Itálii už před prázdninami, samozřejmě bez syna, opečovávaná Marttuccim, že si připadala jako princezna. Zásobovala bulvár fotkami ze zámku, nadšená. A pak v polovině prázdnin, když tam byl i Artur, cvak! A muselo se pro ni honem honem poslat auto s řidičem, na otočku. Řidič pak zřejmě mikrospánek, narazil do kamionu před ním, a opravdu to pro Artura mohlo dopadnout špatně.
Napsat, že utíkala před Marttuccim, je vůči němu docela sprosté. A že ji tam nesnesitelně obtěžoval český bulvár (tím méně italský) a to několik týdnů, a proto se musela okamžitě vrátit do Čech, to je paranoidní.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.