Manažer Bartošové zuří na Rychtáře: Ponižující zacházení s ostatky Ivety | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Manažer Bartošové zuří na Rychtáře: Ponižující zacházení s ostatky Ivety

„On je za mě trochu nenormální," obul se někdejší Ivetin manažer do jejího vdovce. Čím Josef Rychtář (65) hudebníka Zdeňka Bartáka (69) tolik vytáčí?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fany22
24. 04. 2024 04:37

Rozhovor s p. Bartákem je k zhlédnutí na You tube. A je to zajímavé povídání rozumného člověka, který ji dobře znal.
O žádné zuření tam pochopitelně nejde.
Jinak pietní místo vytvořeno bylo, a udržovaný hrob má Iveta celé roky.
Symbol. V hrobu Zagorové taky urna dlouho nebyla, a lidem, kteří chtěli zavzpomínat, to nevadilo.

reagovat nahlásit
Kamaradka
19. 04. 2024 17:43

Nechte p. Rychtáře jednou provždy napokoji. Ivetu miloval jak tu píšou ostatní o tom není pochyb. Nemohl tušit jak to celé dopadne. Za její stavy rozhodně nemohl ,alkoholici takové stavy prostě mají. Kdo to nezná ať nesoudí druhé . Nikdo jiný se nestará tak svědomitě o její památku tak jako on a to už o něčem svědčí. Kdo ho nezná ať ho nesoudí. Nevíte vůbec jaký je.

reagovat nahlásit
fany22
24. 04. 2024 04:21

Tak já ho taky neznám. A nikdy jsem mu nefandila. Ale je prostě fakt, že pokud někdo mohl Ivetě pomoci, byla to jen ona sama. A to nebyla schopná pochopit. Když někdo má “krizi”celé roky, a přitom ubližuje nejen sobě, ale i druhým lidem, včetně syna, a odmítá to změnit, není naděje. A pochlebovači na tom nic nezmění.

reagovat nahlásit
hejhej
16. 04. 2024 10:20

A to manažera Ivety překvapuje ? Všobecně je známo, že Rychtář je primitivnmí , vulgární , násilnický idiot, který je přesvědčený o své " genialitě". Ivetu jen využíval k svému zviditelnění . Za těch 7 měsíců, co byl jejim manželem , stačil Ivetu zničit a dohnat k sebevraždě - Rychtář je lidská zrůda.

reagovat nahlásit
ELLA Průšová
21. 04. 2024 14:45

hejhej; , přesně, ten má být už dávno za mřížema! On mlátil i předešlou manželku! On se na ní podepsal, on surovec, zloduch! On jí strkal ten chlast, jen on je viník její smrti! on jí dohnal k tak strašlivé smrti!

reagovat nahlásit
Dianthos
16. 04. 2024 00:19

Rychtář vytvořil dvě místa, kde je možné Ivetě zapálit svíčku. Kříž u místa, kde zemřela a hrob na hřbitově. Ale do toho hrobu urnu neuložil. Asi se bál, že by jí někdo ukradl.

reagovat nahlásit
luklovah
15. 04. 2024 18:52

Ivetiny

reagovat nahlásit
luklovah
15. 04. 2024 18:51

Na obětiny ostatky má právo jen její manžel,syn ji nešel ani na pohřeb.Rychtar byl jediný kdo se opravdu o ní staral a mě ji rád i přes složitý život jaký s ním měl.A Ivetina rodina,s tou se Iveta téměř nestýkala.Jednou si stěžovala jak ji její opilý otec obtěžoval a matka dělala že to nevidí.Tak tam by Iveta určitě nechtěla

reagovat nahlásit
hejhej
16. 04. 2024 13:23

labut: To nebyl důstojný pohřeb, co zařídil primitivní blb Rychtář, ale deštníkova šaškárna.

reagovat nahlásit
paralenka
15. 04. 2024 16:37

Její syn je plnoletý, to nemá zájem ani práva k ostatkům své matky??? Ten přísavka, který se na ni záměrně přilepil, manipuloval s ní a zničil ji, s ní byl pouze chvíli, ten má větší právo?! Artur není tak chudý, aby se nemohl soudit s tím ubožákem - už kvůli své babičce a sestře Ivety své tetě?!

reagovat nahlásit
fany22
16. 04. 2024 08:39

Soudit se kvůli urně? To snad ne. A téměř jistě by to ani nevyhrál. Ať to bylo jakkoli, Rychtář byl její regulérní manžel. To se nedá nic dělat.
A tu Ivetu miloval, rozvedl se kvůli ní a staral se o ni, takže výraz přilepil je takový divný. Že s ní manipuloval, a řešil to špatně, to je, bohužel, smutný fakt.
Ale upřímně - měla vůbec kdy ve svém životě s někým kvalitní a stabilní vztah?
A urna je jenom symbol. Někdo volí rozprášení na paloučku, někdo popel pustí po vodě, a podle toho se ještě nedá měřit síla lásky.

reagovat nahlásit
Marta Kubíková
16. 04. 2024 09:04

Fany22,nic ve zlém, ale máte v tom chaos. Rychtář na ní akorát parazitoval, zviditelňoval se a tahal z bulváru a médií prachy. Myslel, že na ní bude vydělávat, hrál si na jejího manažera, ale zkušenosti a předpoklady k tomu neměl. Hvězdu z ní udělal L.Štaidl, který svět šoubyznysu měl v krvi.
Už jen to, že jí nechal chodit do TV, který moderoval Jan Antonín Duchoslav. Ona byla po práškama a ten hnusák jí tam posílal.
Ona dobře věděla, že udělala velkou chybu, že si ho vzala, ale už byla tak pod jeho vlivem a léky, že už prakticky nemohla nic, vůbec nic....proto skončila pod vlakem.

reagovat nahlásit
fany22
16. 04. 2024 10:40

Chaos v tom nemám. Možná to vyznělo trošku jinak, ale já s ním přece vůbec nesympatizuji. A píšu přece, že to vedl špatně. Ale, že se kvůli ní rozvedl, že se jí ujal po jejích excesech a po x- tém pokusu o sebevraždu, že se o ni staral, ošetřoval ji, krmil, přebal… (vzpomeňte, v jakém stavu ji odváděl Macura), zkrátka, že ji miloval, byť svým uhnutým způsobem, to je přece fakt.

Že na jejím úspěchu měl Štajdl lví podíl, to si myslím též, nebýt jeho, tak vylétla a zase zapadla, jako spousta jiných. A taky od doby, kdy od něj utekla, začal pozvolný pád. Tím zase ale není řečeno, že spolu měli zůstat. Nikdo neví. Asi to nešlo.
Jen mi prostě vadí ty výkřiky, jak všechno zavinil R., a do té doby byla normální. Nebyla.

Ten pořad na TV 5 - ano, to bylo strašné. Ale původně to byla skvělá šance, jak ji zase dostat nahoru. A sám Duchoslav se vyjádřil, že na začátku byla úplně fajn, jako znovuzrozená, jako už několikrát předtím. Až pak se to zase zvrtlo.

reagovat nahlásit
ELLA Průšová
21. 04. 2024 20:45

fany22;, on mlátil a to hodně, svojí manželku, vaprávěla o to,, rozvedla se ona s ním a jeho to rozběsnilo ještě víc! On byl na Ivetu taky surovej, ten má být někde v lomu a tvrdě makat! fanny, ty jsi naprosto necitlivá a pomatená! Jak se můžeš ještě zastávat takového xin-dlu! Kdybych se měla soudit, s takovým "člověkem" o urnu, tak to udělám a dostanu ji a jeho do kriminálu!!

reagovat nahlásit
ELLA Průšová
21. 04. 2024 14:49

Marta Kubíková; přesně tak to bylo , je to gauner a zloduch! Rychtář patří do kriminálu!

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.