Mírová dohoda nemožná! Fatální plivanec do tváře Ornelly přímo od mámy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Mírová dohoda nemožná! Fatální plivanec do tváře Ornelly přímo od mámy

Tyhle dvě si nemohou přijít na jméno.
Tyhle dvě si nemohou přijít na jméno. (Foto: Martin Hykl ,Tonda Tran)

Těžko říct, zda se vůbec někdy napraví rodinné vztahy v rodině Štikových. Monika Binias (51) vede se svou dcerou Ornellou Koktovou (30) otevřenou válku již několik let. Namísto, aby se hrany ale otupovaly, se situace nebezpečně přiostřuje. A den zúčtování přijde velmi brzy. 

Monika Binias se totiž rozhodla vstoupit do světa podcastů s vlastním formátem, kde hodlá věnovat dostatek prostoru své dceři Ornelle. „Rozjíždím nový podcast. Pojedeme bomby a dozvíte se vše, jak to v mém životě opravdu je,“ vypustila Binias již první výstřely do éteru. 

Ornella Koktová: Kazma mě vezl do porodnice! Choval se jako magor!

Video se připravuje ...

Ornella tvrdým slovům ze strany mámy rozhodně neuteče. Binias jí totiž vlepí facku prostřednictvím dvou dílů. „První díl se bude jmenovat Den zúčtování, budu se vyjadřovat k Ornelle, co nebylo ještě nikdy zveřejněno, jak to opravdu bylo a jak to vidím. Ornella mi s tím do slova a do písmene leze na nervy a ať vleze, kam vleze, tam je drzá,“ popsala svou motivaci Binias. „Ornella bude na dva díly. Budeme mluvit samozřejmě o ní, o jejich polopravdách a lžích. Chci vše vysvětlit od jejího raného dětství. Je to pro mě nepříjemné téma, ale už je ho potřeba otevřít,“ dodala a rovnou nahodila i pikantní detail, který podle všeho hodlá rozpitvat na součástky a svou dceru v očích veřejnosti zostudit. 

„Jelikož Ornelle nebylo ještě osmnáct, tak k těmhle těm věcem, když se stanou, a dítě není plnoleté, volá se policie. Ornella mi volala z policie, protože oni neměli číslo, ať se dostavím na tu danou služebnu, že ji zatkli a že mi pak všechno řekne,“ navnadila své budoucí posluchače. 

Ornella Koktová ve Výměně manželek prozradí děsivé detaily rodinných vztahů

Video se připravuje ...Přečtěte si
Libuse Lysova
7. 3. 2024 • 16:25

Tohle ze je matka? Ornella neni zadny zazrak,ale tohle uz je daleko pres caru, snazit se vydelat na pomlouvani vlastni dcery. Asi se inspirovala u vytecniku Sussexovych. Vim, ze me deti maji radu chyb, jako kazdy z nas, ale nikdy bych o nich nerekla krive slovo a v mediich uz vubec ne. Ale co chcete od zenske, ktera se snazi byt za kazdou cenu videt a svym chovanim ukazuje, ze je naprosty odpad.

zdenar-15
7. 3. 2024 • 15:24

Dejte s nima už pokoj. Jsou to trapný blb.. .

hejhej
7. 3. 2024 • 13:26

Obě trapné, hloupé nuly mají potřebu se neustále zviditeňovat.

Celebrity-chachacha
7. 3. 2024 • 12:19

Taky jedna z rodin kterou svět nepotřebuje.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.