Tereza Pergnerová poprvé o svém pobytu ve vězení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Tereza Pergnerová poprvé o svém pobytu ve vězení

Když jeTereza PergnerováTereze Pergnerové smutno, nehroutí se. Emoce si prostě odžije.
Když jeTereza PergnerováTereze Pergnerové smutno, nehroutí se. Emoce si prostě odžije. (archiv Blesku)

V největší české věznici bylo před pár dny velké pozdvižení, když vězni spatřili moderátorku Terezu Pergnerovou (49). Ta si nepřijela odpykávat trest, nýbrž se seznámit s často tabuizovaným světem.

O Tereze Pergnerové se ví, že se ráda zapojuje do projektů, které se zaměřují na opomíjenou část obyvatel. V minulosti pomáhala lidem v rámci pořadu Mise nový domov, nyní se rozhodla zaměřit na ty, kteří k životu nepřistoupili tím správným způsobem.

Pergnerová o náročném natáčení: Nechci si držet odstup

Video se připravuje ...

„Cílem tohoto turné po věznicích je upozornit na rostoucí kriminalitu ve společnosti, dlouhodobé podfinancování a problémy s návratem odsouzených do běžného života,“ představil projekt Eduard Rovenský z hudební skupiny Highland. Ta stojí spolu s předsedou podvýboru pro vězeňství Poslanecké sněmovny ČR Petrem Sadovským za nápadem navštívit několik nápravných zařízení.

A právě na dvou z pěti návštěv hostuje i Tereza Pergnerová, které toto téma není lhostejné. „Protože se o tuto problematiku dlouhodobě zajímám, tak jsem se víceméně vnutila, protože není nic důležitějšího než poznat tyto věci v reálu. Přijela jsem spíše jako obdivovatelka kluků, obdivovatelka toho, co dělají, jak propojují ten venkovní a vnitřní svět,“ svěřila se Plzeňskému deníku moderátorka, která byla během návštěvy věznice za hvězdu. S vězni, pro něž byla účast na akci za odměnu díky dobrému chování, si moderátorka popovídala, a nakonec se několik desítek vyvolených dočkalo i koncertu.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.