Pergnerová o tragédii během návštěvy Michaela Jacksona (†50): Sirény a pláč | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Pergnerová o tragédii během návštěvy Michaela Jacksona (†50): Sirény a pláč

Pergnerová promluvila o velké tragédii během návštěvy M. Jacksona
Pergnerová promluvila o velké tragédii během návštěvy M. Jacksona (reprofoto TV Nova)

Hvězda jednoho z nejznámějších pořadů 90. let, Tereza Pergnerová (49), se během účinkování v hitparádě Eso protnula s těmi nejzvučnějšími jmény hudební scény. Ať už to byl frontman Scooterů, DJ Bobo anebo Michael Jackson (†50). Jacksnova dlouho očekávaná návštěva Čech však skončila tragédií. 

„Kolona, která tehdy jela s panem Jacksonem, srazila malého chlapce. Michael za to samozřejmě nemohl; nedávno na mě vyskočilo video, jak u něj sedíme, dokud nepřijela záchranka,“ promluvila snad vůbec poprvé o tragédii Pergnerová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. 

Pergnerová o náročném natáčení: Nechci si držet odstup

Video se připravuje ...

Událost se obešla bez mediální pozornosti, o neštěstí nepodala informace televize ani tisk. Osud chlapce však nebyl Jacksonovi lhostejný. Jak sama potvrdila Pergnerová, o zdravotní stav chlapce se zajímal. „Tuším, že Michael Jackson posléze na tajňáka jel do nemocnice za ním,“ řekla také moderátorka, která nedávno na Filipínách natáčela nový pořad. 

A na co že se diváci mohou těšit? „Na nádherné prostředí a určitě i na nádherné příběhy. Teď nemohu prozradit okolnosti, o co přesně půjde, ale bude to pozitivní projekt. Nebudeme trpět, ale budeme hledat cestu sami k sobě,“ nakousla nový formát v rozhovoru pro Ženy.cz.

Tereza Pergnerová poprvé o synovi: Samuel (22) maká v Rakousku!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.