Zdrcená Pergnerová v slzách: Smrt v rodině | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Zdrcená Pergnerová v slzách: Smrt v rodině

Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová (archiv Blesku)

Moderátorka Tereza Pergnerová (49) si prochází těžkým obdobím. Na sociálních sítích přiznala, že se musela rozloučit s milovaným členem rodiny.

I když Terezin pejsek Soze bojoval ze všech sil, nestačilo to. „Byl to náročný měsíc. Rychlé a nečekané zvraty. Takový je život, to vše k němu patří. O kousek blíž vlastnímu - možná lepšímu Já. Vím, dlouho jsem se neozvala - to jsem prostě já. Bolest a slzy nejdříve odžiju," svěřila se Pergnerová na svém Instagramu.

Ztracená rodina: Tomáš hledá otce

Video se připravuje ...

Fanoušci moderátorce okamžitě vyjádřili slova podpory. „Věřím v psí nebe, kde jsou všichni pejsci šťastní a nic je nebolí. Vím jaké to je, někdy jsou dny špatné, někdy horší, ale vždy se zvedneme a jdeme dál, i když to nějakou dobu může trvat. Bude líp, Terezko,“ zněl jeden z mnoha komentářů. Tereze vyjádřili soustrast i někteří kolegové z branže. „Ach jo. Je mi to líto a vám doma upřímnou soustrast,“ napsal moderátor Honza Musil.

Pergnerová o náročném natáčení: Nechci si držet odstup

Video se připravuje ...Přečtěte si
Kesitnarf Satim
9. 3. 2024 • 22:16

A co my teď s tím.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.