Pergnerová na Filipínách: Útok a nutný zásah lékaře | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Pergnerová na Filipínách: Útok a nutný zásah lékaře

Tereza Pergnerová natáčí na Filipínách novou reality show pro Primu
Tereza Pergnerová natáčí na Filipínách novou reality show pro Primu (Instagram)

Velmi krušné chvíle v těchto dnech zažívá Tereza Pergnerová (49), která natáčí na Filipínách. Nejen, že je sužují extrémní vedra, ale kvůli nebezpečnému hmyzu musel štáb vyhledat lékařskou pomoc!

Už více než čtyři týdny je Tereza Pergnerová na Filipínách. Natáčí tam pro televizi Prima novou reality show, ke které zatím tvůrci nezveřejnili žádné podrobnosti. Moderátorka byla z exotické destinace zprvu nadšená... „Tři lety a dlouhá noční doprava auty. Tým je na místě! Teď začneme pracovat a necháme toho nahoře tvořit. Vítejte v ráji!“ rozplývala se Tereza. To ještě netušila, že ráj se promění spíš v peklo...

Pergnerová o náročném natáčení: Nechci si držet odstup

Video se připravuje ...

Na Filipínách totiž propuklo extrémní vedro a teploty přesahují 40 stupňů ve stínu. Tamní vláda se dokonce kvůli tomu rozhodla uzavřít školy. Nákladné natáčení ale musí jet dál, takže celý štáb musí fungovat ve velmi nebezpečných podmínkách. To se podepisuje i na vzhledu... „Začínáme být nepublikovatelní. Pouštní blechy, komáři, mušky a čtyřicet stupňů ve stínu z nás postupně dělají ošklivé lidi,“ stýská si režisérka Jana Rezková ml. (37), která stojí i za Výměnou manželek. „Vylili jsme na sebe litry repelentu, opalovacích krémů, aloe vera, zinkových mastí a elektrolytu...“ vypočítává.

Problémem nejsou jen ona nesnesitelná vedra, ale také všudypřítomný hmyz. Ten může být nebezpěčný i proto, že může přenášet nejrůznější nemoci. Někteří členové štábu byli tak poštípaní, že museli vyhledat lékařskou pomoc. I kvůli hnisajícím ranám. Režisérka dokonce zveřejnila záběry, na kterých je vidět, jak jí lékař musel jehlou propichovat velké puchýře na nohou, které zřejmě způsobil také hmyz. Aby toho nebylo málo, v okolí se to jen hemží smrtelně jedovatými štíry. Zbývá jen doufat, že výsledek hororového natáčení bude stát za to...

Tereza Pergnerová poprvé o synovi: Samuel (22) maká v Rakousku!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.