Tajnůstkářka Pergnerová: Partner už ji oslovuje jiným jménem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Tajnůstkářka Pergnerová: Partner už ji oslovuje jiným jménem!

Tereza Pergnerová a Jiří Chlebeček
Tereza Pergnerová a Jiří Chlebeček (profimedia.cz)

Moderátorka Tereza Pergenrová (49) nyní natáčí nový pořad pro FTV Prima, která ji odvelela až na daleké Filipíny. Ačkoli jde o zajímavou pracovní zkušenost, netrápí ji odloučení od partnera Jiřího Chlebečka?

Asijský ostrov se na jeden měsíc stal novým domovem Terezy Pergnerové. Moderátorka o novém projektu zatím nemůže prozradit více, z posledních projektů lze ale usuzovat, že bude diváky opět dojímat. Podobné emoce ostatně cítí i ona sama při setkáváních s místními obyvateli. „Strašně se učím od lidí, kteří tady mají skromné podmínky, ale nevidím je, že by se mračili. Vidím, že přijímají věci tak, jak jsou a nezápasí, nevyčerpávají se nějakým zápasem, nesrovnávají se s druhými,“ svěřila se Pergnerová serveru Prima ŽENY.

Cestovat přes půlku světa za prací je sice krásná zkušenost, doma je ale doma. Zde na ni čeká její partner, se kterým je alespoň v telefonickém kontaktu. A díky několika zprávám, které si pár vyměnil, na sebe Tereza prozradila jednu zajímavost.

Pergnerová o náročném natáčení: Nechci si držet odstup

Video se připravuje ...

„Já jsem mu posílala náhodnou fotografii a přišla mi věta: ‚Jsi šťastná, Teo‘. A to musím ještě dovysvětlit, protože můj muž mi říká různými jmény. Takže já jsem Tereza, Terezka, když zlobím, tak jsem Zora. A Tea jsem, když jsem taková éterická a když mě má hodně rád. Takže jakmile jsem ještě za tou čárkou viděla to Teo, tak jako by tu byl se mnou,“ zasnila se Pergnerová, která je ráda, že ji partner podporuje v osobním i pracovním životě. „Mám muže, který netrpí tím, že jsem pryč. On nestrádá, on mi strašně přeje, že si to užívám. A já si to opravdu užívám,“ dodala s pokorou Tereza Pergnerová.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.