Lucie Vondráčková se odvázala: Sex s mužem kamarádky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Lucie Vondráčková se odvázala: Sex s mužem kamarádky!

Lucie Vondráčková jako Soňa v seriálu Ulice
Lucie Vondráčková jako Soňa v seriálu Ulice (R. Matějková, TV Nova, Instagram.com)

Kvůli roli nenáviděné Soni se stala Lucie Vondráčková (43) terčem kritiky všech, kteří si berou děj populárního seriálu Ulice až příliš osobně. A co teprve řeknou na zásadní zvraty a Soniny postelové scény?

Málokterá postava ze seriálu Ulice na TV Nova dokáže diváky nadzvednout ze židlí tak jako Lucie Vondráčková, kterou znají fanoušci seriálu jako učitelku Soňu Čechovou. Od chvíle, kdy začala intrikovat proti Magdě, kterou hraje Veronika Čermák Macková (29), jí většina diváků nemůže přijít na jméno. Stejně tak neoblíbená je i ve své dějové lince. Jediný, kdo nad Soňou stále drží ochrannou ruku, je seriálový kolega Ondřej Studénka (38) alias Prokop.

A bude to zase právě Prokop, kdo se shodou náhod ocitne u Sonina nervového zhroucení, které vyústí až v něco, co bývalý partner seriálové Magdy rozhodně neplánoval. Při Prokopově návštěvě totiž se Soňou dokonce skončí v posteli! Zdá se, že kamarádský vztah přeroste v milenecký a Prokop se tak trochu ocitne mezi Magdou a Soňou. Co všechno se mezi nimi nakonec odehraje a kdo je při čem nachytá?

Horská dráha Soni z Ulice: Rána do zad, sesypání i sex s kolegou!

Video se připravuje ...

Role potvory ji baví

Velký podíl na tom, že se zrovna Soňa stala momentálně jednou z nejvýraznějších postav seriálu, má právě Lucie Vondráčková, kterou její role velice baví. „Soňa je hurikán. Její pravda je ta jediná možná a přes paragrafy a správné postupy u ní nejede vlak. Ale díky téhle potvoře jsem se od kladných hrdinek dostala na druhou stranu hereckého domina,“ svěřila se Vondráčková.Přečtěte si
Seniorlekar
4. 7. 2024 • 13:20

No jasne, pak nepobere sympatie

ELLA Průšová
15. 2. 2024 • 21:01

Ona snad ani nic jiného Lucinka neumí!

AliAlice
15. 2. 2024 • 09:42

Co dodat,myslím,že se v této roli našla !!

pragver
15. 2. 2024 • 08:31

Je skvělá, překvapila mě !

ka huda
14. 2. 2024 • 15:47

Lucka je skvělá herečka. Ona není mrcha, ale hraje ji přesně podle požadavků scénáře.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.