Vondráčková prosí o pomoc: Na to se připravit nedá | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Vondráčková prosí o pomoc: Na to se připravit nedá

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (Blesk:CNC / Pavel Machan)

Zpěvačku a herečku Lucii Vondráčkovou (43) můžeme nyní vídat na televizních obrazovkách jako učitelku Soňu ze seriálu Ulice. Daří se jí nejen v pracovním životě, ale i v tom osobním. Je však jedna věc, která Lucii trápí a prosí o pomoc.

Vondráčková vychovává dva syny, Matyáše a Adama, které má se svým bývalým manželem Tomášem Plekancem (41). Starší Matyáš jde pomalu ale jistě do puberty a Lucie se děsí toho, co bude. „Ptala jsem se zkušenějších rodičů a vždy mi bylo řečeno, že na to se připravit nedá. Takže já se nepřipravuju. Máme se rádi a jsme hodně takoví propojení všichni tři, takže zatím se ničeho takového nebojím," pronesla Vondráčková pro TN.cz.

Lucie Vondráčková o začátku školního roku

Video se připravuje ...

Až na tenhle její strach z budoucnosti je její život momentálně perfektní. Září po boku MMA zápasníka Zdeňka Polívky (25), vrátila se k herectví a to jak televiznímu, tak i divadelnímu a nezahálí ani v hudbě, protože nedávno vydala nové CD.

Týden plný tropů a nebezpečných bouřek! Politici na prázdninách. A novinky v Ulici.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Tony Dora
19. 1. 2024 • 16:36

Zavidite že má mladšího chlapa ,když ji jedním dobře,tak proč ne.Tatinek má taky jinou ženu tak proč ona ne.Preji ji ať je šťastná a ať se jí daří

avina
30. 11. 2023 • 20:01

Snaží se zviditelnit. Je průměr,po otci. Ten nyní má.........Sestra Helena prostě je newnahraditelná a ve svém věku vynikající\. povahou, chováním, zpěvem.....\lucie vychovává ml. muže a dospívající synové .......

Lethys Avaro
26. 11. 2023 • 22:08

Boji se, ze nezvladne kluka v puberte? No jo, zlatokopka, co si decka porizovala jen proto, aby mohla zdimat chlapa...
Mela kluky dat radeji jejimu otci a mela by volnost pro sve hykani a krece na podiu.
A uspesna kde? Vzdyt po ni ani pes nestekne, kdyby ji ten jeji nabijec obcas nevytahl ven.

ELLA Průšová
26. 11. 2023 • 19:31

jura I; pravda se vám nelíbí? Já tu jen píši, jak to vidím já! Má výchovu svého otce a ten nikdy nestráví, že Helena umí a on je 0! Jak on se té sestře naubližoval!

Marta Kubíková
25. 11. 2023 • 08:36

No musí se nějak zviditelnit, ve Slavících už neboduje, tak holt alespoň něco ze života, i když ten nadpis článku je ubohý, výplod chorého mozku autora článku.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.