Zákeřná zmije jedovatá! Potupný konec Vondráčkové v ULICI? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Zákeřná zmije jedovatá! Potupný konec Vondráčkové v ULICI?

Lucie hraje Soňu na jedničku!
Lucie hraje Soňu na jedničku! (R. Matějková, TV Nova, Instagram.com)

„Vypadá to, že Soňa plní svůj účel a míchá kartami v seriálu i emocemi u diváků. Je to prostě dobře napsaná mrcha. Myslím, že se hodně diváků s nějakou takovou Soňou v životě nebo v práci setkalo, a proto vědí, jaké hrozí nebezpečí," popsala svou kontroverzní úlohu v ostře sledovaném projektu Lucie Vondráčková na iGlanc.cz.

„Dívám se na Ulici od roku 2005 a je to takové pohlazení po duši... ale už jak jsme viděli, že tam bude Lucie Vonráčková, tak mě to naštvalo a ta její role... zákeřná hnusná zmije jedovatá!!! Teď se na to nedá díky Vondráčkové koukat... prosíme Vás, ať vypadne pořádně ponížená a zničená ze seriálu (zaslouží si to)... Nikdo ji tam nechceme... nechceme ji ani vidět, natož poslouchat," rozhořčeně okomentovala divačka Dana na internetu účinkování Lucie Vondráčkové v nekonečném seriálu. 

Horská dráha Soni z Ulice: Rána do zad, sesypání i sex s kolegou!

Video se připravuje ...

„Pište, prosím, pouze za sebe a ne za mě. Já vždy s neskrývanou radostí se těším na díl, kde Soňa bude a mám vždy škodolibou radost, když se Magdě povede jí jakýmkoli způsobem “utřít”. Takový je život. Nenosí jen samé usměvavé a spokojeně prožité dny, ale občas se povede narazit na “Soňu” a někdy i pěkně tvrdě. Je dobře, že tento seriál ukazuje, že i tyto Soni nemusí vždy vyhrát . Paní Lucie Vondráčková je v tomto seriálu, v této roli naprosto skvělá. Soně přeji dobře vymyšlenou nápravu a Lucii hlavně pohodu a klid," oponuje drsnému ortelu zase paní Iva. A jak to vidí sama herečka? „VZPOURA!!!!!! Ne na loni Bounty, ale antisoňovská," s nadhldem napsala k facebookovým hádkám čtyřiačtyřicetiletá Vondráčková. 

Zamilovaná Lucie Vondráčková: Pravda o vztahu s o 18 let mladším bijcem!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
28. 6. 2024 • 16:24

pragver; máte pravdu, ta role jí sedí, nikdo by to lépe nezahrál, ona tohle své jednání má vrozené! Mohl jste si občas přečíst její pohled na její rozvod a na její chamtivost! Jaké máte na mysli erotické scény, že dá někomu pusu, to není žádná erotika, víte to? Hlavně aby nyní měla chlapa, který jí bude poslouchat na slovo, neodporovat jí v ničem, to nemá ráda, ona je to nejlepší, co toho chlapa mohlo potkat! Její teta, Helena, jí moc pomohla a za to sklidila jen sprostotu a pomluvy! Její bratr, otec Lucie nikdy neskousl a neskousne, že Helena umí a je stále skvělá a on je jen závistivá 0! On vychoval svoji dceru, k obrazu vému, nenávidět, škodit! A já pamatuji hodně, mooooc!

pea.p
27. 6. 2024 • 10:53

Myslíte tu Helenku, co se tak ráda soudí?

pea.p
27. 6. 2024 • 10:51

Umíš se bravurně popsat

fany22
29. 3. 2024 • 15:16

Nekřivdíte. Role skoro přesně kopíruje její chování. Lhát, intrikovat, jinak měřit sobě a ostatním, očernit druhého, abych z toho vyšla líp.

ELLA Průšová
26. 3. 2024 • 20:02

ES., Mýlíte se. ona se odsoudila sama! Nejlepší by bylo, kdyby o ní už přestaly psát! Ale ona si přeje, aby se o ní psalo, herečka není, zpěvačka také ne a peněz má dostatek, aby si popularitu kupovala! Jako vdaná, lítala z Kanady do Čech, "natáčet klipy", ti, co to sní točili, lezli přes plot, proč nešli vchodem? Plekance by byla svlékla i z poslední košile a pořád měla málo! Ještě si myslíte, že nehraje sebe? Já si myslím, že čím víc se s lejnem maže, tím víc smrdí!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.