Takhle luxusně si žije Vondráčková! Oslava narozenin v bazénu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Takhle luxusně si žije Vondráčková! Oslava narozenin v bazénu

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková (profimedia.cz)

Začalo léto, které mnohé vyhání ven. Na své zahradě v horkých dnech tráví čas i zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (44), která navíc na svém pozemku pořádala narozeninovou akci. Pro koho byla?

Mít narozeniny v v teplých měsících s sebou přináší řadu výhod jako například venkovní oslavy. Jednu takovou nedávno uspořádala i Lucie Vondráčková pro svého mladšího syna Adama. Ačkoli si své rodinné soukromí zpěvačka a herečka střeží, na sociálních sítích udělá sem tam výjimku. A právě poslední jednociferné narozeniny syna byly tou událostí, jíž se pochlubila fanouškům.

Lucie Vondráčková o nové pohádce: Tentokrát jsem za trdlo!

Video se připravuje ...

„Všechno nej, nej, Ady. Super b day to byl, i když moc nejsi na dorty. Jste prostě oba kluci za odměnu a děláte mě tou nejšťastnější bytostí, i když z vás mám někdy hlavu jak pátrací balon,“ popřála Vondráčková veřejně svému synovi k narozeninám. Vedle Adama má s bývalým manželem Tomášem Plekancem (41) ještě staršího Matyáše, kterému bude letos v zimě 13 let.

Lucie Vondráčková o StarDance: Víme, jakého by si přála tanečníka a z čeho má strach!

Video se připravuje ...

S dětmi se lépe tráví čas v rodinném domku, do kterého se Vondráčková přestěhovala z bytu na Kavčích horách. Ačkoli se centru Prahy vzdálila, do práce stále chodí pěšky, jak ukázala svým sledujícím na Instagramu. Cestou se navíc dle svých slov doučuje scénář na natáčení Ulice, kde už téměř rok ztvární zákeřnou pedagožku Soňu. Má to zkrátka samé výhody!Přečtěte si
lol Knapova
28. 6. 2024 • 08:36

Kdo Lucku ví sám jak se věci mají je svá a to se mi líbí a uživila by se i sama nepotřebuje k tomu Plekyho ať každý začne sám u sebe ..česká závist nemá hranice no bez komentáře...

Uživatel_5337246
26. 6. 2024 • 16:10

Co zbývá Vondráčkové než chodit pěšky, když neumí řídit auto. A to že má domek,.může děkovat Plekancovi

Greta
26. 6. 2024 • 13:33

No Luca musí ukázat světu jak si užívá 😂 není jediná, ale brala co zbylo žádný inteligent chudý příbuzný což obdivuji, sobě rovného nenašla jak Plekanec, ještě potvrdit miminkem jako ex.

Michelin
26. 6. 2024 • 11:05

Kdyby nebylo Plekyho tak bydlí ve 2+k.k

RomanDvorak
25. 6. 2024 • 19:06

Mě vždycky Vondráčková připadá strašně asexuální. Žádná ženskost. Je tu někdo, komu se opravdu líbí?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.