Takhle Brodskou jen tak neuvidíte: Nahá skotačila v posteli | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Takhle Brodskou jen tak neuvidíte: Nahá skotačila v posteli

Tereza Brodská je šťastná v pracovním i osobním životě.
Tereza Brodská je šťastná v pracovním i osobním životě. (Profimedia.cz)

Herečka Tereza Brodská (55) odhodila veškeré zábrany. V seriálu Smysl pro tumor se předvedla jen v rouše Evině! Její postava Jarky totiž podlehla šarmu fotografa Davida, kterého ztvárňuje její kolega Petr Vaněk (44). A tak spolu skončili v posteli.

Tereza nepatří mezi herečky, které se před kamerou svlékají pravidelně. Naposledy odhodila svršky ve filmu Dvojrole v roce 1999. Po letech se ale rozhodla udělat výjimku a na hanbaté natáčení kývla. „Pro nikoho jiného bych nic takového nikdy neudělala. Leda že by to byl ještě Karel Kachyňa, ale už nikdo další. Ono v pětapadesáti se pouštět do takových akcí…“ svěřila se Brodská pro Blesk.cz. Dodala, že natáčení nahé scény jí příliš příjemné nebylo. Její seriálový paťák Vaněk si to naopak užil!

Netrvala na vyumělkovaném zakrývání a šla do toho naplno.

Blesk Podcast: Milostné scény nesnáším, říká režisérka Smyslu pro tumor

Video se připravuje ...

„Bylo to příjemné natáčení, užili jsme si to. Natáčeli jsme to večer, byla tma, nebylo moc lidí na place, akorát slušně oblečená Tereza Kopáčová a kameraman. Všechno bylo perfektně připravené,“ řekl s úsměvem Petr.

7 pádů DNES: Brodská zavzpomínala na dětství, prozradila, co způsobilo svár mezi nejlepšími kamarádkami Brejchovou a Jiráskovou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.