Brodská u konce s dechem: DOHODA S LÉKAŘEM | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Brodská u konce s dechem: DOHODA S LÉKAŘEM

Tereza Brodská je nemocná.
Tereza Brodská je nemocná. (instagram, archiv Blesku)

Zdá se, že nepříjemné zdravotní problémy, s nimiž se již téměř dva týdny potýká herečka Tereza Brodská (55), jsou již na ústupu. Zcela vyhráno ale ještě hvězda primáckých seriálů podle svých slov nemá…

Od druhé půlky září nevylezla z postele. Herečku postihl těžký zánět plic, který doprovázely vysoké horečky. Musela proto zrušit veškeré pracovní plány. Během nejtěžších chvil alespoň komunikovala se svými fanoušky prostřednictvím sociálních sítí. „Omlouvám se tímto všem za zrušené závazky! A za to, že nereaguji na zprávy! Takhle zle mně už dlouho nebylo!“ napsala pod snímek, kde se svým psím parťákem Konrádem leží v posteli a viditelně strádá.

Po necelých dvou týdnech se herečka ozvala znovu, tentokrát s o něco pozitivnější zprávou. „Tak začínáme! Nejsem tedy ještě vůbec v pohodě, ale už jsem to nemohla doma vydržet! Doufám, že už se to prostě zlomí!“ popsala svůj současný zdravotní stav Brodská, jež zavítala na divadelní zkoušky do Ungeltu.

Brodská zavzpomínala na dětství, prozradila, co způsobilo svár mezi nejlepšími kamarádkami Brejchovou a Jiráskovou

Video se připravuje ...

Stoprocentně fit ale ještě není. S kritiky, kteří byli toho názoru, že by ji brzký nástup do práce mohl opět oslabit, se herečka vypořádala velmi rychle. „Pro ty, co pořád mudrujou, do práce jsem nastoupila po dohodě s lékařem! To, že se cítím na houby a jsem total slabá, je už sekundární věc,“ vysvětlila Brodská.Přečtěte si
Ivana Sukenikova
28. 9. 2023 • 07:30

Terezko brzké uzdravení ❤️

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.